Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel olyan,...

Történt már valakivel olyan, hogy az apukájával verekedésbe keveredett, vagy egyenesen meg is verte (az illető az apját vagy akár fordítva is)?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 22:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Konkrét verekedés, bunyó nem volt. Pofon az volt. Mindkét részről. Apám részéről rendszeresen, én egyszer ütöttem, amikor megelégeltem, hogy piti dolgokért üvölt és akarna verni (mondok egy példát: azt mondta, hogy álljak neki azonnal leckét írni, én meg kulturáltan visszakérdeztem, hogy nem várhatom-e meg a sorozatom aktuális részének a befejezését, mielőtt elkezdem a leckét) - akkor neki is indult a keze, de én voltam gyorsabb.
2021. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Nekem parom es az anyja estek egymasnak... Parom anyja kemeny alkesz
2021. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!