Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan dühös rám az unokatest...

Jogosan dühös rám az unokatestvérem? Szerinte tönkretettük a fia buliját és ezzel az életüket, mert miattam rossz véleménye lett róluk a férje egyik főnökének.

Figyelt kérdés

Az ő fiuk és a mi legkisebb fiunk most ballag az oviból. A mi fiunknak a hónapban lesz a szülinapja is, az övéknek meg a névnapja, ezért felmerült, hogy tartsunk egy közös kerti bulit a gyerekeknek. A szűk család lett volna ott és a gyerekek barátai. Az egy dolog, hogy amit én terveztem az minden rossz volt, ezt már megszoktam, nem csináltam belőle ügyet, de a héten már elkezdte mondogatni, hogy ezt és azt a gyereket minek hívnánk meg, úgysem érti, hogy mit ünneplünk és hasonlók, majd kibökte, hogy reméli, hogy a fiunk hamar lefekszik aludni, hogy a barátai elhúzzanak és akkor a többi gyerek tud majd normálisan játszani.

A fiunk autista és adhd-s, gyógypedagógiai oviba jár, a barátai is a csoprttársai közül valók, hasonló problémákkal.

Én ezek után megmondtam az unokatestvéremnek, hogy tárgytalan a közös buli és innentől a velük közös programokhoz sem ragaszkodok. Akkor még csak megsértődött, hogy milyen b**kó vagyok, most viszont ott tart, hogy tönkretettem az életüket, mivel a meghívottak java lemondta a bulit, közöttük a férje főnöke is, akinek a lánya szintén a fiunk csoporttársa.

Már a szüleimet hívogatja, hogy, hogy milyen lányuk van. Arra vár hogy bocsánatot kérjek tőlük.


Erre mégis mit reagáljak? Kell egyáltalán bármit is?


2021. jún. 6. 22:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

20!


Ilyen stílussal remélem max mint takarítónő dolgozol gyerekek közelében. Bár esélyes, hogy kamuzol, és nemhogy nem dolgozol oviban, de gyereket se láttál még közelről, makkmarci

2021. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem kernek bocsanatot es oruljon, mert ha en lennek a helyedben, tuti meg is teptem volna, ha ilyen stilusban beszel a gyerekemrol!
2021. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
41%
Ez a baj a világgal, hogy az óvónők és a tanárok zöme olyan, mint a 20-as. De nyilván nem várunk csodát egy egyéves OKJ-s tanulástól, én nem engednék ilyen embereket gyerekek közé. Pláne nem olyan helyen, ahol sok autista van.
2021. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%

23!


Csak szólok, a tanár és az óvodapedagógus is főiskolai diplomás, de mindegy. A 20. hozzászóló pedig egészen biztosan nem az, max mintf takarító dolgozik oviban

2021. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%

Ha ennyire bánt a dolog, hogy ide kiírtad a kérdést, kkor én hasonló esetben írnék egy levelet a unokatestvéremnek. Egy emailt, amibe titkos masolatban a szüleim egyikét is becsatolnam.

Es higgadtan kihagyva az elevesemmi se volt jo, amit te xsinaltal reszt, szepen leirnam, hogy visszahallottam, de lehet csak rosszil értettem, hogy hrgszik rad es bocsanatot var. De a helyzet az,hogy neked ....esett, amit az elhuz a gyereked es a bartai aludni es haza megjegyzese es emiatt ugy ereztedakulon buli sokkal jobb. Ha ezzelvan go dja es valami mondanovaloja, kkormondja el neked, irja le, hiszen teneki semi rosszatnem okoztal, csak szeretnedha a kicsit nehezebb esetu gyermeked jol erezne magat es igy a megjegyzese utan ez sokkal realisabb, hiszen a jatszoterenkielheti magat.



Es kb ennyi. Ne emlitsd a fonoket.


Benne vloszini az elhet, ha egyaltaln vloban a fonoket felemlegette, hogy menőzhetett volna neki,mint hazigazda egy kerti prtin. Ezert is tette a megjegyzest, hogy a te gyereked remeli elhuz aludni...bar nem eg iq harcos lehet, hiszen akkor a fonoke lanya is mehetne haza es nyilvan a fonok nem.mrd ott a kislanya nelkul:-)


Vagy irsz neki levelet vagy hagyd francba.

2021. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%

Egy autista szerethet a közönséget, eljátszhatod iddge gyerekekkel is. Ezt az anyuka úgyis látja. De gondolom, akiket meghívott a buliba, azoknak a szüleinek is szólt, hogy milyen programok lesznek stb.. Mert amíg az egyik auti nem bírja a hangos zenét, addig a másik a villogó fénytől fél,vagy nem eszik piros színű ételt, meg sorolhatnám. Tehát egy ilyen bulit nagyon odafigyelve kellene megszervezni,mert ők nem értenék azt, hogy most miért változnak a dolgok.

A másik pedig, hogy én akkor és ott úgy kiosztottam volna, hogy ő nem jönne többet a közelembe.

2021. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Tegnap volt a játszótéri buli. Szerencsére nagyon jól sikerült.

A fiam bár autista, de nem kifejezetten auti csoprtba jár, mert a szociális készségei jobbak mint az ottani gyerekeknek és azt mondták, hogy abban a csoportban ez csak romlana. A csoporttársai értelmi fogyatékosok és down szindrómások.

A főnök feleségével beszélgettem és kiderült, hogy az unokatesóm a buliból kilépésünk után tovább szervezte a saját buliját és néhány becsmérlő üzenetet nem csak a megfelelő embereknek küldött el. Azt mondta, ő nem is szólt róla férjének. Nem is érti mit teper az unokatesóm, mert a férje azt se tudja, hogy mi rokonok vagyunk.

2021. jún. 13. 07:55
 28/29 anonim ***** válasza:
33%
hogy alakult azóta az uncsiddal?
2021. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
72%
Egye meg amit főzött.
2021. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!