Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki végzi nálatok a házimunkát?

Ki végzi nálatok a házimunkát?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 20:09
1 2 3 4 5
 11/43 Metionin ***** válasza:
100%
A főzést én, a porszívózást a párom, a maradékot meg megfelezzük.
2021. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kiveszi a részét.
2021. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
62%

En :)

Ferjem dolgozik reggeltol fel 6-ig de ha hazajon meg kisoproget mindigb(meg ha elotte soprogettem akkor is):D

Szemet kivitel mindig az ove es a moslek kiadasa az allatoknak :)

De egyebkent mindenben segit ha megkerem :) de ez igy jo szrintem :)

2021. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Aki előbb észreveszi a feladatot.
2021. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mindig én (nő), de hétvégén férjem mosogat ill. Ő viszi le a szemetet.

Ő sokat dolgozik, így evidens, hogy én csinálom (kis vállalkozásomban kb napi 5orat dolgozok), mire hazaér már nem akarom, hogy ezek akadályozzák a közös együtt töltött időt.

2021. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Én, de nem mindig van kedvem. ( Egyedül élő férfi)
2021. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
96%

Mi ketten vagyunk a párommal, általában én csinálom de ő is szó nélkül nekiáll bárminek. Mosogat, porszívóz, kiviszi a szemetet, főz, berakja a mosást, takarít a fürdőben stb. Szóval bármit megcsinál amit én is. A ház körüli férfi munkát is elvégzi, szerelés, javítás stb, és enyém a kert gondozása. Ha nagyobb dolog van akkor segítünk egymásnak.

Azt hiszem fele-fele arányban osztozunk, nagyon örülök hogy ilyen férfit találtam 🙂

34 N

2021. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
67%
Általában én, mivel itthon vagyok a kisfiunkal. A férjem nem egy nagy takarítő mániás, őszintén szólva nem szeretem rábízni ezeket, mert nem túl alapos. Én pedig szívesen csinálom a háztartási feladatokat. Cserébe viszont a kertben mindent ő csinál. Fűnyírás, locsolás, kertgondozás, ezeket én amúgy is utálom.
2021. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
93%
Nincs kicentizve, de nagyjából fele-fele arányban végezzük a teendőket
2021. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
90%

Férjem szépen hajtogatja a ruháit, szépen vasal, igényes a rendre, viszont...otthonról borzalmas takarítási szokásokat hozott. Tehát ugye vannak a nem tisztítószeres házimunkák, pl elképesztően jókat tud sütni, szépen rak rendet, porszívózik, viszont például ugyanazt a szivacsot használná mindenre a konyhában, vagy ugyanazt mindenre fürdőben. És ezt otthon láttam náluk. Anyukája is rendmániás, de a takarítás az valami borzalom szerintem. Ezer éves szivacs, ételmaradékkal, ezzel törli le a pultot is ezzel mosogat, törli át a hűtőt. Nem tudom érthető-e.

A fürdőben is egy árva elszíneződött szivacsot látok már évek óta az anyukájánál. Nem akarom bántani, de vannak gázabb dolgok is, inkább nem írom le.


Tehát ezeket én csinálom inkább itthon, pedig nem vagyok tisztaságmániás. Én szeretek mindenhez például külön törlőt, szivacsot használni. Vagy ez mániás dolog?

2021. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!