Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiatalkorú szenved napjain...

Sok fiatalkorú szenved napjainkban is alkoholista szülő (/szülők) miatt?

Figyelt kérdés
A statisztikák szerint többszázezer alkoholista van Magyarországon. Ti érintettek vagytok jelenleg, otthonélőként?

2021. jún. 12. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja lemaradt, 19L
2021. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Igen, én is szenvedtem.

Csak sört kaptam, a kisüstit nem engedte apám 14 évesen.


52/N

2021. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

9. Az én apám fizikailag sosem bántott senkit, illetve velünk gyerekekkel nem is veszekedett. Csak éppen szart a fejünkre egy életen át. Soha egy puszi, ölelés, megkérdezni mi újság a sulival, elmenni közös programokra. Semmi. De úgy, hogy együtt éltünk majdnem 20 évig gyerekként. Minden nap haza ér melóból, nyitja az első üveg bort, esik le a számítógép vagy TV elé, lefekvésig bepiál, vacsorázik egy nagyot. 1-2 üveg bor után már elkezd a lakásban fel alá járkálva magában beszélni és néha hangosan hőbörögni. Fasza volt így élni az egész gyerekkoromat...


Biztos szarabb lett volna, ha vert volna minket, agresszív lett volna, de azért ez sem volt kellemes.

2021. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg alkoholista rokonom van, és apám is az volt, emiatt halt meg pár éve. Szenvedni nem szenvedtem, nem bántott senkit, de függő volt, sokat kellett szégyenkeznem a társaságában. Nem volt apai példaképem soha. F
2021. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Apám jelenleg is visszaeső alkoholista. Vele él 2 testvérem és anyám.

Apai nagyapám, anyai nagyapám is ittak.

Férjem apja és anyja is iszik.

25/N

2021. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Unokatesóm anyja az.Elég sok problémát okozott a családnak.
2021. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!