Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne apámat levenni a...

Hogy lehetne apámat levenni a nagy mellek iránti beteges rajongásáról?

Figyelt kérdés
Apám meg van őrülve a nagy mellekért. Szemérmetlenül bámulja az utcán az ilyen nőket anyám társaságában is. Amennyi mellnövelő kencét, krémet, csodaszert anyámnak már ki kellett próbálnia apám miatt, az bizony egy tekintélyes szám. Nem túl sok hatásuk volt. Kár ezzel kínoznia anyámat. Még az én barátnőimet is folyton lefikázza. Azt mondja, hogy ezeknek nincs is mellük. Pedig mindegyik barátnőm csinos, helyes volt, csak éppen ízléses, kisebb méretű mellekkel. Rólam azt mondja apám, hogy biztos látens meleg vagyok, amiért nem a bögyös nőkért vagyok megőrülve, mint ő. Hogy mondhat már ilyet egy apa a 20 éves fiára? Már nagyon unom ezt a műsorát, de már anyám is unja, csak ő nem meri neki megmondani.

2021. jún. 15. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Apád egy paraszt, anyád meg hülye, hogy tűri.

Amúgy ilyet még nem is hallottam, hogy krémekkel akarnának melleket növelni. Ha apád annyira a dinnyékre bukik, anyád meg olyan birka, hogy elviseli, akkor miért nem fizet apád neki egy pár implantátumot?

2021. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Mond meg apádnak h virítsa a lóvét, aztán ha anyud is benne van csináltasa meg neki.

Ha meg anyud nem szeretné, akkor a pénzbőlvegyen egy fejős tehenet

2021. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
A parasztsagrol kellene lenevelni. De ilyen. Akkor is ilyen lehetett, mikor anyukad osszejott vele. Anyukadnak nincs onbizalomhianya tole?
2021. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Ebből is látszik, hogy a férfiak mennyire alsóbbrendű lények. Valahol a papucsállatkák szintjén mozognak, bár még attól is lejjebb, mert egy paupcsállatkát szerintem nemigen érdekel a másik papucsállatka mellmérete.


A kérdésre válaszolva: ha az én férjem ilyet csinálna, akkora pofont lekevernék neki, hogy a feje leesne a nyakáról. Bár ilyen nem fordulhatna elő, mert ilyen hülyével szóba sem állnék. Anyukád iszonyat csicska, ha ezt eltűri, nem is értem az ilyen embereket!

2021. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

Krém meg csodaszer? XD Tudod mi az igazi mellnövelő csodaszer? A somlói galuska. Palacsinta. Szalonna. Jó szaftos pörkölt kenyérrel. Tészta jó sok szósszal. Rántott husi sült krumplival, jó majonézes francia salátával. Nagy tálca mézes zserbó. Paprikás krumpli kolbásszal. Éhes lettem...

A mell az semmi más, csak zsírszövet. Ha nincs pénz plasztikára, hízzon meg, aztán lesznek dudák.

2021. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Ja, utolsó. Bassza szét az egészségét egy hím miatt, aki csak két csöcsöt lát belőle.
2021. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Metionin ***** válasza:
100%

Kapd be 5-ös, most ettem erre megint éhes lettem :D


Kérdező, apád egy tahó, anyád helyében tuti nem tűrném, kivágtam volna már az elején amikor az első mellnövelő szert hazahozta. De felmerül a kérdés, hogy apád miért nem eleve egy nagy mellű nőt választott, miért anyádat szívatja?

2021. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
Xsak zsírszövet, igen. Tejmirigy sincs benne, a baba a zsírt szopja ki
2021. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Jajj de sok a karótnyelt nyomi itt. =D

A férfiak mellében is van tejmirigy (igen, tényleg), aztán mégse gömbölyödnek a cickók. Kivéve, ha dagi a pasi. Ami gömbölyödik az zsírszövet.

2021. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

És apád mit ad cserébe? Gondolom 9hónapos sörhas, szőrös hát, őszülő/ ritkuló haj, ha van még neki...

Tipikus tahó ősember. Sajnos nem egy ilyen van, nem tudsz vele mit csinálni, csak szégyenkezni - próbáld haverjaidat, barátnődet minél kevesebbszer apádhoz vinni.

2021. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!