Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne apámat levenni a...

Hogy lehetne apámat levenni a nagy mellek iránti beteges rajongásáról?

Figyelt kérdés
Apám meg van őrülve a nagy mellekért. Szemérmetlenül bámulja az utcán az ilyen nőket anyám társaságában is. Amennyi mellnövelő kencét, krémet, csodaszert anyámnak már ki kellett próbálnia apám miatt, az bizony egy tekintélyes szám. Nem túl sok hatásuk volt. Kár ezzel kínoznia anyámat. Még az én barátnőimet is folyton lefikázza. Azt mondja, hogy ezeknek nincs is mellük. Pedig mindegyik barátnőm csinos, helyes volt, csak éppen ízléses, kisebb méretű mellekkel. Rólam azt mondja apám, hogy biztos látens meleg vagyok, amiért nem a bögyös nőkért vagyok megőrülve, mint ő. Hogy mondhat már ilyet egy apa a 20 éves fiára? Már nagyon unom ezt a műsorát, de már anyám is unja, csak ő nem meri neki megmondani.

2021. jún. 15. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy. Mindenki azért rajong, amiért akar.
2021. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Apám 52 éves, nincs sörhasa, se sovány, se kövér alkat, őszülni sem őszül még, ebben nagymamámra ütött, neki is alig volt még 60 évesen is ősz hajszála, mindenki azt hitte, hogy festeti a haját. Apám minden este fut, hétvégenként kerékpározik 50-60 kilométereket. Csak a stílusa borzasztó meg ez az utálatos mellimádata. Meg engem azért mi jogon nevez melegnek? Csak azért, mert nem a nagy dudákra izgulok. De szerinte csak az a 100%-os heteró, aki a hatalmas kannákat lesi úton-útfélen, és meg is fogdossa őket, ha alkalom adódik rá. Apám a kenyérboltosnő melleit pl. rendszeresen tapizza, de a nő csak vihorászik és engedi neki. Miért hagyja? Pedig van férje.
2021. jún. 15. 18:56
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert mind a 2 fogyatékos
2021. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
Na jó ez tuti kamu XD...
2021. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
Amíg nem csalja meg anyádat...
2021. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%
Apád igazi alfahím. Te is kezdj el gyúrni és ne legyél jófiú, a tökös srácokat szeretik a nők is. Anyád is lehet panaszkodik miatta, de nézd meg mellette van. Ez kell a nőknek tetszik, nem tetszik. A nők mindig panaszkodnak a menő csávójukra, de a nap végén mégis vele mennek be a hálószobába. Tudom fáj az igazság, de ez a helyzet.
2021. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16, egy bizonyos korig es szintig biztos...páran. a kesergő pasik mondanak ilyenekt amúgy
2021. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

16os Férfi létedre honnan tudhatnád, hogy mi kell a nőnek? Egyébként minden nőnek más kell. Én rá sem néznék a "menő csávókra", hideg is kiráz tőlük.

25/N

2021. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

17. A korral nem lesznek okosabbak az emberek. Az intelligencia szint bőven kialakul 18-20 éves korra. Később a tapasztalatok nyomán is inkább megkeserednek az emberek, nem pedig "tanulnak belőle" mint a mesében.


18. Biztos vannak kivételek, pl olyan csajok akik elkelnek 15-20 évesen és utána "örökre" együtt vannak a párjukkal. Csak velük nem lehet mit kezdeni, mert már foglaltak.

Hogyhogy honnan tudnám ki kell a nőknek? Te nem tudhatod nőként, hogy mi kell a férfiaknak?

2021. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az okosság?
2021. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!