Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne apámat levenni a...

Hogy lehetne apámat levenni a nagy mellek iránti beteges rajongásáról?

Figyelt kérdés
Apám meg van őrülve a nagy mellekért. Szemérmetlenül bámulja az utcán az ilyen nőket anyám társaságában is. Amennyi mellnövelő kencét, krémet, csodaszert anyámnak már ki kellett próbálnia apám miatt, az bizony egy tekintélyes szám. Nem túl sok hatásuk volt. Kár ezzel kínoznia anyámat. Még az én barátnőimet is folyton lefikázza. Azt mondja, hogy ezeknek nincs is mellük. Pedig mindegyik barátnőm csinos, helyes volt, csak éppen ízléses, kisebb méretű mellekkel. Rólam azt mondja apám, hogy biztos látens meleg vagyok, amiért nem a bögyös nőkért vagyok megőrülve, mint ő. Hogy mondhat már ilyet egy apa a 20 éves fiára? Már nagyon unom ezt a műsorát, de már anyám is unja, csak ő nem meri neki megmondani.

2021. jún. 15. 14:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
"Férfi létedre honnan tudhatnád, hogy mi kell a nőnek?" A nők se tudják, hogy mi kell nekik... :D
2021. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Az nem helyes, hogy apád azt gondolja mindenkinek a nagy melleket kéne szeretnie, de azt mégértem, hogy ő azt szereti, én is imádom a nagy melleket. Sokat kerestem honnan ered, de nem jöttem még rá. Van még két fiú testvérem ők nem szeretik, az egyik kimondottan a kisebb melleket szereti. Lehet apád megalkudott amikor anyut megismerte, nem mert egy nagyobb mellű nőt választani magának ezért most folyamatosan frusztrált. Mindenképp kéne erről beszéljetek mert elmérgesedhet a helyzet.
2022. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!