Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni anyukám,...

Hogyan tudnám rávenni anyukám, hogy ne ilyen szomorúan, idegesen viselje a pénztelenséget?

Figyelt kérdés
Nem állunk túl jól anyagilag. Megvan mindenünk ami fontos, éldegélünk, de csak napról napra. Persze kellemetlen nekem is, hiányzik azért néhány dolog, és biztosan látja rajtam ezt anyu...De a legrosszabb az egészben hogy már hónapok óta nincs jókedve, ha valamit mondok hogy venni kéne (akár kaja is az) elsírja magát, mindig ideges és ez nagyon zavar. Nem várom tőle hogy annyit adjon mint egy milliomos tudna, dolgozom én is, az egyetlen bajom hogy lassacskán beszélni se lehet vele mindenért morog. Nem csak rám, az utcán az emberekre is, mindenkire. Ettől én is ideges leszek és rengeteget veszekszünk. Próbáltam vele beszélni erről de csak kiakad hogy mégis hogy reagálja le? Nem érti meg hogy amíg van mit ennünk nekem jó így, csak legyen ő is vidám, bodlog néha. Mivel bizonyíthatnám neki ezt? persze én is fiatal vagyok, vannak igényeim és sokszor elhagyja a szám hogy ezis kéne meg az is, de tudja hogy nem verem ki a hisztit ha nincs, hanem kivárom amikor úgy állunk. Rengeteg pénzzel tartozik nekem ez is bátnja, pedig én mondtam neki hogy azzal ne foglakozzon nem kérem vissza, elvégre felnevelt valahogy én nem sajnálom tőlünk amit én szerzek meg, csak annyi a bajom hogy egyzserűen már nem önmaga, egyfolytában idegeskedik és szomorú...
2010. aug. 25. 19:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem albérlet, de rengeteg elmegy a közlekedésre. Ő 30km-re jár dolgozni, nekem is kell a pesti bérlet, az -40e. havonta. Azért mindig van mit enni, legalábbis kenyér meg vaj =) Azért írtam, hogy a helyzet nem olyan vészes, de ő így reagálja le. Simán megélünk belőle csak nem jut minden hónapban új ruhákra, cuccokra. Én nem dolgozom még rendszeresen, nyári munkáim voltak, meg majd remélem fősuli mellett találok valamit.
2010. aug. 26. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!