Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elviselni a...

Hogyan lehet elviselni a pénztelenséget? Eddig ilyen soha nem fordult velem elő.

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy férjem és én is nagyon jól keresünk, saját cégünk van, viszont a multi akiknek alvállalkozói vagyunk már több mint egy hónapja csúszik az utalással és a bankkártyáinkat is beinksszózták. Eddig kb. havi 6-700zerből gazdálkodtam, most még a hűtő is üres és tankolni sincs miből, az embereink is lázonganak a fizatésért.Egyfolytában veszekszünk és baszogatjuk egymást. nem is hittem, hogy a pénztelenség ennyire rányomhatja egy kapcsolatra a bélyegét.
2010. jan. 28. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/159 anonim ***** válasza:
86%
Egy fillért se tettetek félre az eddigi jövedelmetekből? Mindent feléltetek?
2010. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/159 anonim ***** válasza:
85%
Isten hozott az egyszerü emberek között.
2010. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/159 anonim ***** válasza:
87%

Üdv a klubban! Bár ennyi havi pénzünk sose volt. :-(

Sajnos egyre több ilyen eset van. Szerintem két féle kapcsolat van. Az amelyiket szétszakítja, az anyagi nehézség,és az amelyiket még jobban összekovácsolja. Próbáljatok meg egymással nagyon türelmesek lenni. Megbeszélni a dolgokat, mert ez így nem vezet sehova. A gondok se oldódnak meg. Legalább érzelmi szinten meg kell próbálni stabilitást szerezni. Persze alap stressz mindíg is lesz a lóvé végett. Kitartást!

2010. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/159 anonim ***** válasza:
71%

Hát sajnos valahogy túl kell élni. Egyesek lehet h nem csak most élnek igy. De ők is virulnak. Ez van. Fő a nyugalom..:) Mi egyszerűen a kicsit is beosztjuk. Volt duplája is akkor is megéltünk(mi az hogy!) és most a kicsit is betudjuk osztani.

Persze az egy más tál tészta hogy a munkások követelik a pénzt..Ezért nem szerettem volna soha saját vállalkozást, hogy elkerüljem ezt a szitut. Sok sikert.

2010. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/159 anonim ***** válasza:
68%
hát pedig amint látod igen,rányomhatja.ez nem azon mulik,hogy mennyire szeretik egymást a párok,mert ha nincs pénz,mindekettejükben ott a feszültség,hogy mi lessz holnap stb...ezt én is észrevettem,hogy amikor nincs pénz,többet veszekszünk.persze nem azert mert anyagiasak vagyunk,hanem azért mert mindetten idegesek vagyunk,hogy pl miböl lessz kaja,vagy pelenka stb.
2010. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/159 anonim ***** válasza:
67%
most azt várod, hogy sajnáljunk. szegény eddig havi 700 ezerből kellett megéljen , most meg üres a hűtő. most legalább látod milyen a másik oldalon lenni. szerintem ez egy jó kis lecke az élettől.
2010. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/159 anonim ***** válasza:
88%
Még jó hogy követelik a melósok a pénzüket.Valószínű az ő hűtőjük is üres :(
2010. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/159 anonim ***** válasza:
86%

Csak optimistán!

Megerősítheti a kapcsolatotokat.

És alázatosabbá ill. spórolósabbá nevel.

Kitartást!

2010. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/159 anonim ***** válasza:
61%

úristen, kiskirálylánynak fel kellett ébrednie a tüdérmeséből!

képzeld, nem tudlak sajnálni. vannak emberek, akiknek egész évre kell ennyi pénzt beosztani.


és vannak olyan gazdag emberek, akik ha kell, akkor a fizujuk negyedéből is meg tudnának élni.


ne arra legyél büszke, h mennyit keresel, hanem hogy hogy tudod beosztani.


ez van, ha ezen szakítotok, akkor a kapcsolat is annyit ért...

2010. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/159 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a mai helyzetben még a hintaló is megbokrosodik. Lehet a nagy multicég is tönkrement, csak titeket elfelejtett értesíteni. Nézzetek utána. És tartsatok össze a férjeddel, tudod jóban rosszban, egészségben és betegségben egyaránt.
2010. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!