Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés ez ?

Normális viselkedés ez ?

Figyelt kérdés

Szóval, van a testvérem és haza hozta a barátnőjét. Ezzel nincs is probléma. Csakhogy itt van napokat. Ezzel sincs probléma. Nekem az a problémám hogy elmegy zuhanyozni, és először azt vettem észre, hogy az én szappanomat használja. Nem szóltam semmit. Sem neki, sem a tesómnak. többet nem használtam, miután elment, kidobtam. Aztán elkezdtem tusfürdőt használni,mert azt nyugodtan használhatja ő is. De azt vettem észre hogy a fürdőszivacsomat használja. Itt már szóltam a tesómnak hogy azért ilyet nem kéne közösen használni. O csak annyit mondott fejezzem be mert az idegeire megyek.

Meg ha én megyek zuhanyozni bejön a lány utánam. Ez is micsoda már. A sminkeimet, a ruhaimat használja.

Most ez normális és én reagálom túl vagy micsoda? :S


2021. jún. 19. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Amikor jön pakolj el minden cuccodat. Pár alkalom után le fog neki esni, hogy miért nincsenek ott.
2021. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok irigy. Bármit adok neki, de ez a fürdés dolog kikészített most.
2021. jún. 19. 00:43
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezért kell elpakolni addig a dolgokat, aztán leesik neki, hogy valami nem oké. Mert azért vannak határok. Már alapból, ha most egy napot ott van, és pl zuhanyozna, oké használja más tusfürdőjét, így alakult. De mikor több napon keresztül ott van, akkor azért illene úgy készülni, hogy alapvető dolgokat visz magával.
2021. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És akkor most a tesóm rossz szemmel néz rám, mert nem tetszik ez a helyzet nekem...
2021. jún. 19. 00:53
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Szépen felépített kamutörténet, de legközelebb legyél sokkal kreatívabb.
2021. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

5.neked ebben mi a kamu?

szerintem ilyen bárkivel megtörténhet nem is értem.

Amúgy megoldás kérdezőnek: nem normális. elpakolod a te cuccaidat a te szobádba elzárva hogy ne találja meg és ne a tesódnak álljon felljebb. határokat kell húzni különben már látszik hogy elkényelmesednek...

2021. jún. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az lesz a legjobb megoldás. Köszönöm a válaszokat :)
2021. jún. 19. 01:06
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem reagálod túl, ez egyáltalán nem normális, amit a testvéred barátnője csinál.
2021. jún. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Siralmasan gyenge kamu! Nincs ilyen ember!
2021. jún. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Nincs kedvem keresgélni, de volt már ez a kérdés...
2021. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!