Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám hozott nekem egy parfümö...

Anyám hozott nekem egy parfümöt (1000 Ft), nem állunk valami jól anyagilag, mondtam neki, hogy vigye vissza, és vegyen belőle magának ami kell, ne rám költse. Nem akarja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez csúnya dolog volt. Rendben van, hogy nem álltok jól anyagilag és minden egyéb, de valószínűleg ezt azért vette mert kedveskedni akart és ez az 1000 Ft most nem vágta padlóra. Én örülnék neki és elfogadnám, nem szép dolog ajándékot visszautasítani.
2010. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%

Ha neked hozta, fogadd el nyugodtan.

Lehet megsértődne, ha nem fogadnád el.

De a pénzt már nagyon sok helyen nem adnák amúgy se vissza, max levásárolhatod.

2010. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Köszönd meg és fogadd el.
2010. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Ez így netto gyökérség volt, már bocs. :( Mit tegyél? Kérj tőle bocsánatot!
2010. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Mit tegyél? Szerintem állj a tükör elé és köpd szembe magad.


1) Ajándékot szívből, szeretetből adnak, nem nézzük az árát sem és a minőségét sem, ÖRÜLÜNK neki, meg annak, hogy valaki gondolt ránk.


2) Ha tudod, hogy nehéz édesanyád anyagi helyzete, akkor is csendben maradsz és legfeljebb bevásárolsz neki olyan dolgot, amiről tudod, hogy mindig, minden hónapban kell neki, legyen az kaja, akármi - annyiért, amennyiért van rá kereted.

2010. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Örülj neki! Mondd meg anyunak, hoyg nagyon aranyos, és köszönöd. 1000 ft-ot ki fog gazdálkodni, nyugodj meg! Nagylány már, el tudja dönteni!!!
2010. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Ha kevés pénzből éltek, akkor anyukádtól nagy könnyelműség volt ezer ft-ot parfümre kiadni.Okos dolgot találtál ki. Ha nem veszik vissza, akkor meg kell próbálni eladni, bár veszteség lesz rajta.

Nem kell törődni azokkal a válaszolókkal, akik nem tudják, hogy milyen kiszámított forintokból élni.Sokkal fontosabb a számlákat pontosan fizetni, egészséges ételt enni, mint a parfüm.

2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Egy igazi parfüm nem lehet 1000Ft. Nem inkább 10.000?
2010. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
kérj bocsánatot
2010. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
...azért hálistennek internetre tellik! Nagyon sok olyan embert ismerek, akik még hírből sem hallottak ilyesmiről. Szerintem az az ezer forintos parfüm nem vágta földhöz a családi kasszát!!!
2010. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!