Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a fenét csináljak?...

Mégis mi a fenét csináljak? Hogy legyek így boldog?

Figyelt kérdés

Egész életembe egy szerencsétlenség voltam, főleg most, ez a 2010es év tett be nekem, szerelmi dolog, közösség, furkáltak ki mindenhonnan és elegem van h csak a szenvedést kapom! Azt hittem a volt barátommal újra kezdhetjük a dolgot, de kiderült másba szerelmes, meg elég ingatag, és nem tud dönteni! Elegem van h senkinek sem kellek, semmire se vagyok jó, pedig állitolag nem nézek ki rosszul, ezzel nincs baj. Egyetemre járok, a legjobb szakokat végzem szeptembertől, de teljesen lelomboz ez a lelkiállapot, és a sulinak erőt kéne adnia, de már az sem boldogít!! Mit tegyek, miért kapom ezt, miért szenvedek mindig, mindenbe?!


21/L


2010. aug. 26. 22:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
bocsánat hogyha rossz a kategória, nem tudtam hova írni ...
2010. aug. 26. 22:29
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj te lány! Tényleg boldog AKARSZ lenni? Mert nem úgy néz ki, a soraidból tudod mi üvölt? Az önsajnálat és a pesszimizmus! Közhely vagy nem, de minden agyban dől el. Majd lesz esélyed boldognak lenni, ha ilyen mondatokat nem fogalmazol meg magadnak soha többé, hogy "nem kellek senkinek", "egy szerencsétlenség vagyok", "csak a szenvedést kapom", "mindig szenvedek mindenbe"....stbstb.... Mi értelme az önmarcangolásnak, önsajnáltatásnak? Kapd már össze magad, ez így nulla.
2010. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
másnak is vannak gondjai, attól, hogy nem kürtöli világgá. Az élet ilyen, egyszer fent, egyszer lent. Ne aggódj, idővel egyenesbe jönnek a dolgaid, és találsz valakit, aki értékel, meg egy-két barátnőt. Addig koncentrálj a tanulásra. Fel a fejjel!
2010. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

". Egyetemre járok, a legjobb szakokat végzem szeptembertől, " mi az hogy a legjobb???

hát szerintem biztos nem a legjobb. úgy tűnik ez nem is érdekel téged.


szerintem na aggódjál, lesz rosszabb is, hidd el.

én is azt hittem rosszabb nem lehet, de lett.

ha a legjobb szakra sikerült bekerülnöd, akkor miért vagy szerencsétlenség? kicsit ellentmondásos.

2010. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Az első válaszolónak minden szavával egyetértek. Ha így állsz neki, már el is döntötted, hogy egész életedben boldogtalan leszel. De ha holnaptól más érzésekkel kelsz, pld. hogy "akkor is megcsinálom", "megmutatom, hogy ez is sikerülni fog", stb. stb... akkor úgy is lesz! :) Tehát fejben döntsd el, hogy mi akarsz lenni, boldog, vagy boldogtalan?
2010. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Mert ilyen pesszimista vagy... én is kaptam az élettől olyan pofont, hogy még azt sem tudom, hogyan fogok felkelni belőle, csak azt, hogy IGEn, meg fogom tudni csinálni... most rossz, über rossz, de érzem meg fogom tudni oldani a helyzetem így vagy úgy...

Kapard magad össze, mert ha csak a megkeredettség sugárzik belőled, hidd el a fickók nagy ívben fognak elkerülni, és nemcsak ők, hanem a barátok is (nem adsz új esélyt egy barátságnak ezáltal)

2010. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

hm...van egy mondás amit érdemes megfontolni,vagyis kettő:

Sírtam, hogy nem volt cipőm, addig, míg nem találtam valakit akinek nem volt lába...


a másik:


Sosem vagyunk annyira boldogok sem annyira boldogtalanok mint amennyire hisszük magunkat!


Néha én is így gondolkodom, de minden a TE fejedben dől el, hidd el sokat számít, hogyan állsz a dolgok mellé!

Kitartás és kelj jobb lábbal:) tudatosan

2o-L

2010. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"én is azt hittem rosszabb nem lehet, de lett."

ezt úgy értsd, hogy ahhoz se lesz kedved, hogy öngyilkos legyél, mert annak se látod "értelmét".


tudod "ora et labora", dolgozz és imádkozzál.

2010. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
tudjátok, én már olvastam a Titkot, bízni kezdtem, de mégis sorra a csapásokat kapom... az egyetem... igen, avégett kéne magam szerencsésnek érezni, hisz nem mindenkinek adatik meg, h ezeket tanulhatja... de félek h elfogok veszni, semmi nem ad erőt már :S
2010. aug. 26. 22:54
 10/27 A kérdező kommentje:

egyébként a voltbarátom már 2.szor tett lapátra az exe végett :S és hihetetlen, mert kedves életvidám lányka tartom magam, ez sugárzik belőlem, de csak kapom a csapásokat sorra... barátaim nincsenek, mert senkinek se vagyok külsőleg szimpatikus.. jajajj, és még sorolhatnám...


egyébként köszönöm szépen mindenkinek a sok választ!

2010. aug. 26. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!