Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tenneték ha a párotok...

Mit tenneték ha a párotok inna, csajozna, csavarog? És még meg is verne? Meddig lehet igy élni? Mit lehett tenni? Hova mehetnek a fiammal? Hogy boldog legyek vele?

Figyelt kérdés
Sajnos azt hiszem en rontottam el,a dolgokat de én csaltam meg előszor,aztan el mondtam neki MERT A LELKIISMERETEM nem hagyot s hogy miert:nem foglalkozott velem ugy mint nővel az uzlet jobban erdekelte vágytam a szeretetre.Aztan meg beszeltuk es egyutt maradtunk...szuletett egy kisfiunk aki mar 3 eves aztan nem jobb lett a dolog hanem roszabb ver iszik csajozik.Sajnos a szuleimmel nem igazan vagyok jobban emiatt kenytelen vagyok elviselni ezt a boldogtalan eletett,na es persze a kis fiam miatt aki imadja az apjat...
2009. okt. 19. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
A nők azokat szeretik akik ezt csinálják. Itt vagyok én nem iszok nem verekszek nem csavargok meg semmi. És ezért nincs is csajom.
2009. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Dettó kedves elsőnek hozzá szóló
2009. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanúgy hülye vagy mint a többi csaj aki belemegy egy agresszív állattal egy kapcsolatba, (te még meg is csalod, utána vele maradtál), leszülsz neki egy gyereket, tönkre vágod a gyerek életét is, mert vagy egy idióta barom mellett kell felnőnie aki őt is bántja, meg azt nézi, hogy a szülők marják egymást, vagy majd külön mész és az se lesz leánylom csonka családban, stb.


Mit tehetsz? Költözz el, ahova csak tudsz messze a párodtól, ha pedig nem, akkor védd a gyereket és ne sírj, hogy mennyire szar, mert te tehetsz róla főleg.

2009. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek külön! Attól még szeretheti az apját, de egy lyen közegben felnőni borzalmas lesz neki.

Gondolod, hogy 20 éves koráig titokban maradna előtte a kettőtök problémája??!!

2009. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne eszed, akkor már rég otthagytad volna. Ha annyira elviselhetetlen, akkor már rég a szüleidhez mentél volna, mert nem igaz, hogy nem értenék meg a helyzeted. Aztán lenne valami. Első az, hogy elköltözöl.
2009. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megyei bíróság, válóperes ügyvéd, Ide lehet menni. Vagy a kocsmába utána.

2009. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet sokáig kibírni.

Amilyen gyorsan tudsz, költözz el. Ez az egyetlen jó megoldás.


Ha megbeszélitek a dolgokat, biztosan meg fogja ígérni, hogy többet nem bánt, nem iszik és nem csajozik. De 2-3 hónap után úgyis újra kezdené.


Tehát költözz el!

(És még valami, ami nem ide tartozik.: Egy anyának, akinek van egy 3 éves gyereke, tudnia kéne helyesen írni. Neked kéne segítened majd a gyereknek a háziben és nem fordítva.)

2009. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz rokonokhoz menni, próbáld meg az anyaotthont. Minden nagyobb városban van. Segítenek helyre tenni az életed. A kisfiadnak sem lesz jó, ha azt látja, hogyan él az anyja. Próbálj meg változtatni az életeden, mert így belerokkansz. A szüleidhez is megpróbálhatnál menni, mert mégiscsak a lányuk vagy, szerintem segítenének, ha tudnák miken mész keresztül a kisfiaddal.
2009. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

www.nane.hu

Egyébként tanult tehetetlenségnek hívják a te magatartásodat. És betegség. CSak hogy tudd.

2009. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Én ezt nem tűrném. Ha olyan párom lenne, aki rendszeresen részegen jön haza, akkor repülne. Ha megcsalna, repülne (egyetlen alkalmat hajlandó vagyok megbocsájtani, de szigorúan csak egyet, ha megbánást tanusít), ha megütne, azonnal repülne.

Amúgy az én fiam apja nem ivott, nem dohányzott, nem drogozott, nem csalt meg, mégis repült, mert ezek nélkül is egy agresszív barom volt. Pedig régen milyen normális volt... Csak amikor már terhes voltam, túlzottan nyeregben érezte magát és megmutatkozott az igazi énje. Minden miatt üvöltözött, olyanok miatt is, ha én egy olyan filmet néztem, ami neki nem tetszett (senki sem kötelezte rá, hogy ő is nézze, nem is nézte, netezett, de kifejtette, hogy az a film, amit nézek, nem képvisel értékeket, pff), vagy ha olyan ételre mondtam, hogy finom, amit ő nem szeretett. Egy idő után ütött is. Na akkor kitettem a szűrét. Minden jobb annál, mint hogy egy ilyen ember nevelje a gyerekemet. Szóval én inkább vállaltam, hogy két évig - amíg gyed-en vagyok - vajaskenyéren fogok élni, de legalább a gyerekem kiegyensúlyozott és nyugodt legyen, ne olyan emberek között nőjön fel, akik egész nap ölik egymást. És tessék, van egy nyugodt, boldog, okos kicsi fiam, és mostmár anyagilag is egyenesbe kezdünk jönni (hozzáteszem, gyerektartást sose kaptam, csak ígéreteket - apasági nyilatkozat persze van, pénz nincs -, meg zsarolást, hogy el lesz perelve a gyerek. na peeersze).

2009. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!