Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy boldog legyek?

Mit tegyek, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki hozzám hasonlóan nagyon boldogtalan? Semmi öröm nincs az életemben, mindig csak gondok meg szomorúság. Annyira elegem van. Mit tegyek? :(
2011. febr. 14. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én pl
2011. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez az elegem van dolog nagyon tág fogalom. Mi történt, hogy eleged van? Hány éves vagy? Mert a fiataloknál nagyon gyakran vannak ilyen mélypontok. Nálam is voltak, meg úgy általában mindenkinél szoktak lenni. Ajánlom, hogy keress valamit, ami leköti a figyelmed, barátokkal legyél stb:) F/18
2011. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Nyiff-nyaff nyifinyaff. Tudod mitől döglenek sorban a korosztályodbeliek? Az önsajnálattól.

Doktorbácsííí-segítség!!! Te tettél valamit a dolog érdekében?

[link]

2011. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Menj el haverokkal ejtőernyőzni. :D:D Bár kinek mi a jó... mi az a sok szomorúság?
2011. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok

Bizonytalannak látom a jövőt. Bár olyan szakra járok, amit szeretek, de a mai világban már alig találni normális munkát, és annyira félek a jövőtől.

Nagyon rossz a családi helyzetem is, állandóan viták vannak, ordítozások, nagyon rossz az anyagi helyzetünk is.

Magányosnak érzem magam. Bár vannak elég jó barátaim, akikkel tudok beszélgetni meg eljárni ide-oda, mégis olyan egyedül érzem magam. A tesóm elköltözött messzire, és egy normális párkapcsolatot sem sikerül soha kialakítanom.

2011. febr. 14. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek van ilyenkor anyagi gondja. Nekünk is van:) És énsem tudom mit tudok majd csinálni itt ilyen válságos országban. Neked legalább vannak szüleid, nekem apum meghalt. Én nemszoktam nyafogni, még ígyis szivesebben hallgatok mások bajait, és segítek nekik, ezek elfeledtetnek a saját bajomról egy kicsit. Javaslom, hogy valamivel vond el a figyelmed ezekről a problémákról. F/18 voltam. Nameg igen, minden 2. fiatal sajnáltatja magát...
2011. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az anyagi részét kizárva egy az egyben így vagyok én is, üdv a klubban.

23f

2011. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok én is mint Te de mégsem vagyok boldogtalan:)) Örülj már egy picit az élet apró örömeinek! Hidd el sok jó dolog is történik a világban csak észre kell venni!


Nem sokára itt a tavasz, sütni fog a nap, lehet szabadtéri programokat szervezni. Esetleg szerezz be egy kis háziállatot vagy vágj bele egy hobbiba/munkába és mindjárt nem leszel annyira magányos:)


L/19

2011. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Családi gondjai mindenkinek vannak -kinek nagyobb kinek kisebb-, lépj túl rajtuk, gondolj arra h ami nem öl meg az erősít!:) Ráadásul 19 vagy, már nagykorú... :)

És hogy érted azt h nem sikerült kialakítanod normális párkapcsolatot? Majd eljön az igazi.

2011. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Vegyel egy kis kutyat


nem tudok most idezni pontosan, de a boldogsaghoz vezeto ut ott kezdodik ha valakirol szeretetettel gondoskodhatsz.

2011. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!