Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz így velünk a jövőben?...

Mi lesz így velünk a jövőben? Tönkremegyünk anyám miatt?

Figyelt kérdés

Anyam nagyon rossz szemelyiseg. Kontrollmanias, rosszindulatu, atkoz engem a sajat lanyat, lehord mindennek hogy paraszt g*cik vagyunk (o cigany, apum magyar), de mostmar a csalad tobbi tagjat is ugyanigy atkozza. Sajat anyjat atkozza, meg amikor ideges rajuk akkor fenyegetozik hogy megoli... apaval reg elvaltak, de miattam egyutt maradtak, meg hat a penz miatt. Ennek en ittam meg a levet mert napi szinten hallgattam az ordibalast l, kiabalast amit mindig anyam provokal ki. Kozben titokban vannak neki csavoi, csavarog, van hogy egesznap haza se jon, csak este aludni. Megmondtuk neki hogy el lehet szepen menni, mivel a lakasba sem fizet semennyit. O nem akar elmenni. Apa siman lelephetne, miattam van meg itt csak. De ha apa egyszer fogja magat es koltozik, akkor anyam ugysem tudja fizetni a lakast mert a fizetese 35 ezer forint, tehat a lakas eluszik. 2 oraba dolgozik, de ez is nyug neki. Megmondta hogy legszivesebben semmit se csinalna. Neki ez kenyelmes eletmod hogy egesznap a palijaval csavarog, este hazajon es ennyi. Azt mondta mindent ertem csinal... de nekunk ez mar csak mereg. Semmit se tett ertem hogy jobb legyen a jovonk. A pasijahoz se tud koltozni mert ugye annak is van felesege, gyereke...

Most tervezunk csaladi hazba koltozni, mar feltettuk neki a nagy kerdest hogy akar e jonni. Persze hogy akar, de semmit se akar fizetni bele, ugye nem is tud a fizetese nagyon keves, de a hozzaallasa a dolgokhoz mostmar nagyon kicsinalta a csaladot. Senki nem tud tole mostmar mozogni egyrol a kettore, es sajnos tobben mondtak hogy anyam csak rosszabb lesz az evek alatt. 43 eves... o megmondta hogy azt csinal amit akar es nem erdekli semmi, allandoan csak a pasija jar az eszebe, teljesen olyan mint egy elveszett kis tinilany. En most kezdtem el dolgozni ismet, de amennyit keresek sajnos nem eleg arra hogy elkoltozzek... pedig en is gondolkodhattam volna hogy minel hamarabb elmenjek, csak felek hogy ha en koltozok akkor neki is jonnie kell. Mert apa kidobja, a pasijahoz nem tud menni, mamahoz szinten nem tud menni mert oda meg nem akar, sajat koltsegen meg nem tud alberletet fenntartani... es akkor megint ott jarok hogy magammal kell vigyem es elviselnem a bantasait. 21 vagyok



2021. júl. 10. 11:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Na ez az amit írt itt vki.


Minek viszitek? Minek?????


Nem kell megkérdezni. Intézzétek a házat meg a költözést. Elmegy otthonról úgysincs otthom egésznap. Fogjátok a motyókátok bepakoltok a kocsiba vagy költöztező meg egy telefonszám csere fb letilt azt hello

2021. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem mi a problémád, ez a kultúrája része. Lehetnél elfogadóbb. :D
2021. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
miért költöznétek ti amúgy? dobjátok ki a francba. vagy ha ti költöztök, akkor neki nem adtok kulcsot (esetleg az új címeteket is eltitkolhatjátok tőle). nem kell a hátadon cipelned az anyádat. felnőtt nő, oldja meg maga az ő életét. ha utcára kerül, akkor azt csakis saját magának köszönheti. rendőrrel nem fenyegetőzhet, nagykorú vagy, ott élsz és azzal akivel és ahol akarsz. jogilag nincs fogása rajtad. a nagymama meg zárja ki anyádat a végrendeletéből.
2021. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az anyai mamádról van szó?

Kizárja az örökségből végrendelettel ennyi.


Ha nem ehhez a csávóhoz akkor majd keres másikat ahova oda tud költözni hidd el találékonyabb lesz ő, mint gondolnád. Ő se menne az utcára.


Legalább elgondolkodna akkor magán h nem 2 órát dolgozik hanem rendes munkát keres

2021. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Apukád hova fog költözni ha mamátok veszi a házat?

vagy ő maradna?

szerintem mindenki költözzön el, anyád meg maradjon ott ahol most vagytok.

aztán vagy eltartja magát vagy megoldja máshogy.

Nem vagy érte felelős, az új címedet meg ne add neki.

Felnőtt ember, nincs gyámság alatt. El kell tudnia magát látni. Zárd ki az életedből, különben sohasem lesz nyugtod tőle.

2021. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vinni.
2021. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni, viszont látás. Majd rájön, hogy meg kell mozdítani a seggét, ha az utcára kerül. Senki nem köteles egy felnőtt embert eltartani.
2021. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Apud miért nem rakja ki a ''csába??????
2021. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen 'anyósjelölt' mellett (azzal együtt, persze, ahogy Te kezeled ezt a helyzetet, és hagysz bolondot csinálni magadból) a pasid is előbb - utóbb le fog pattanni (mert ez a ő életére is kihat). Nem csak anyukád viselkedése abnormális, hanem a tied is...hogy ilyen szinten balek vagy.
2021. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda elvetemültség kell egy anyától, hogy ennyire tönkre vágja a saját gyereke sorsát. Mert, hogy a férjével ezt teszi, az még 'belefér' (sok párkapcsolatban van az, hogy az egyik fél (többé - kevésbé) kihasználja a másikat....nade a saját gyereke életét ennyire megkeserítse, ilyen szinten kihasználja, ahhoz extra gátlástalanság kell).
2021. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!