Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon stresszes az iskola....

Nagyon stresszes az iskola. Anya mindig azzal a kérdéssel fogad hogy kaptam e rossza vagy jó jegyet. Én erre azt felelem hogy nem tudom és ezzel kitör a vita . Hogy hogy nem? Ezzel minden tönkremegy

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
ne foglalkozz anyáddal.
2015. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális anyukád kérdése, szerintem minden gyereket megkérdeznek a szülei, hogy kapott-e valamit, a te válaszodat meg nem értem. Azon mit nem lehet tudni, hogy kaptál-e jegyet vagy sem ?
2015. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a gond, hogy nem akarod elmondani a rossz jegyeket?
2015. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
De hogy nem tudod, hogy kaptál-e valamilyen jegyet?
2015. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

A vitát abszolút te robbantod ki. Hogy lehet erre a kérdésre azt válaszolni, hogy nem tudom? Mindenki tudja, hogy kapott jegyet, vagy nem.


Ebből anyukád érzi, hogy sumákolni akarsz, természetes, hogy felhúzza magát rajta.


Szóval miattad megy tönkre minden. Válaszolj normálisan, ha kérdeznek!

2015. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

A "nem tudom" egyértelműen azt jelenti, hogy takargatnivalód van. Persze, hogy nem nyelik le.

Balhé van, ha rossz jegyeket kapsz? Nem tanulsz eleget? Vagy szerinted igen, és így is többet várnak a szüleid?

Mi az igazi gond?

2015. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Elektronikusan minden naplót meg lehet nèzni ma már illetve ott az ellenörző... Ha ez visszatérő, előre tudott végkimenetelű kérdés-válasz akkor Anyuka is szeret vitázni úgy érzem...
2015. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ideges lesz anyád, mikor te ülsz az ksolában, te kapod a jegyeket, akkor ki a franc tudja mégis rajtad kívül? Rohadt flegma válasz erre a "nemtudom".
2015. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a sulit és állj munkába, költözz el. Majd megtutod, mi az igazi stressz.
2015. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából azért mondom azt mert ha rossz jegyet kapok akkor meg kiabál
2015. dec. 5. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!