Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyunk már gyerekek, de...

Nem vagyunk már gyerekek, de nem illene szólni a párodnak, ha nem alszol otthon?

Figyelt kérdés

A párom már többször megcsinálta azt, hogy nem jött haza aludni, és anyósom irt este 10kor egy sms-t, hogy ne aggódjak, náluk van a párom.

Ne értem, miért költöztünk össze, ha egy héten akár 3-4 alkalommal is egyedül vagyok a lakásban.

Nem kell, hogy minden percéről beszámoljon, de elég gáz, hogy mástól tudom meg, hogy nem fog itthon aludni.

Ilyenkor nem csajozik, nem kocsmázik, egyszerűen munka után haza megy a szüleihez, nem hozzám. Ezzel nincs gondom, csak szóljon, hogy ne aggódjak érte...

Vagy túl aggódom az egészet?


2010. aug. 27. 19:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Nekem se tetszene.Nem is tűrném el hogy külön élünk de ö szó nélkül otthon a szüleinél alszik.Mivel magyarázza ezt?Ha te ezt csinálnád vele mit szólna?
2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem túl aggódod, mert ha tényleg nincs semmi, csak megy a szüleihez akkor igazán szólhatna. De ha pedig hiányoznak neki a szülei mért költözött veled össze?
2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódod túl, szerintem igazad van. Pontosan amiatt amit leírtál: minek költöztetek össze ha a hét felét anyucinál tölti. De ha ezt megteszi akkor a minimum az, hogy szól róla. És nem azért mert gyerekes hanem mert egy pár vagytok. Ez házasságban is így működik.
2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igazad van!
2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető emberi norma egy családban, vagy párkapcsolatban, hogy tájékoztatom arról a többieket, a páromat, ha a szokottnál később érek haza, vagy nem alszom otthon. Ezzel egyrészt a tiszteletet, szeretetet fejezem ki feléjük, másrészt pedig megnyugtatnám őket, mert tudom, aggódnának, ha nem tudnák, hogy jól vagyok, jó helyen vagyok.
2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%

Az én párom mindig velem alszik.


Volt egy ilyen pasim nekem is régebben, de őt otthagytam.

Egyrészt mert mindig is túl keveset foglalkozott velem, és nem ragaszkodott hozzám, később meg meg is csalt.

Tehát úgy döntöttem, hogy nem szeret és jól kidobtam a lakásomból.

2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is erősen csodálkoztam volna, ha anno a férjem munka után az anyjához ment volna haza. Ha nem tud elszakadni, akkor nem érett egy kapcsolatra.
2010. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony nagyon kiakadnék. Ha előre meg van beszélve néha-néha belefér, de ilyen formában nem viselném el.
2010. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Megkérted, hogy ilyenkor szóljon? Mert ha igen, és nem vette figyelembe, azt kell mondjam, nem figyel rád, nem szeret. Ilyen egyszerű. Rajtad áll, hogy összepakolsz és lelépsz most, vagy megvárod, amíg látványosan tönkremegy a kapcsolat, és akkor bútoroztok szét.
2010. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Kb 3-4 hete csinálja ezt. De nem tudom miért. 5ig dolgozik, legkésőbb 6ra haza szokott érni.

Háromnegyed 8, és ő sehol.

2010. aug. 27. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!