Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyunk már gyerekek, de...

Nem vagyunk már gyerekek, de nem illene szólni a párodnak, ha nem alszol otthon?

Figyelt kérdés

A párom már többször megcsinálta azt, hogy nem jött haza aludni, és anyósom irt este 10kor egy sms-t, hogy ne aggódjak, náluk van a párom.

Ne értem, miért költöztünk össze, ha egy héten akár 3-4 alkalommal is egyedül vagyok a lakásban.

Nem kell, hogy minden percéről beszámoljon, de elég gáz, hogy mástól tudom meg, hogy nem fog itthon aludni.

Ilyenkor nem csajozik, nem kocsmázik, egyszerűen munka után haza megy a szüleihez, nem hozzám. Ezzel nincs gondom, csak szóljon, hogy ne aggódjak érte...

Vagy túl aggódom az egészet?


2010. aug. 27. 19:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
42%
Ezt miért nem neki mondod?
2010. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Kb 3 hónapja lakunk együtt. Egyszer szóltam neki, hogy szólhatna ha nem alszik itthon. Azt mondta épp foglaltat jelzett a mobilom...
2010. aug. 27. 19:43
 13/31 A kérdező kommentje:

19:42

Egyik nap hazajön, másnap nem.

De már mondtam neki.

2010. aug. 27. 19:44
 14/31 anonim ***** válasza:
76%
én gyanakvó vagyok, tuti megnézném h ott van-e, elvégre mért kéne a szüleinél aludni ha nem ott van az otthona???
2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
Vissza is viheted a cuccát a szüleihez, ha gyakorlatilag ott lakik.
2010. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Azt hiszem legközelebb az lesz, hogy elmegyek érte kocsival. Ma már ittam egy pohár bort, nem ülök autóba. :S
2010. aug. 27. 19:47
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
ez a beszéd, csajszi!
2010. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Igazad van. Felőlem is kimaradhat éjszakára a férjem, csak szóljon. Ez nekem különösen gyenge pontom. Nem vagyok rá büszke, de az én férjem ezt rendszeresen megcsinálta, hogy nem telefonált nem hívott vissza ha éjjel ért haza, és egyszer a sokadik után állon vágtam, szétharapta nyelvét száját. Megmondtam, ha vissza mer ütni elintézem hogy soha ne láthasson se engem se a gyereket. Mondom erre nem vagyok büszke,de már akkor annyira dolgozott bennem az ideg, hogy nem voltam észen, és mikor már egy sima igazoltatásnál is lelőnek, hát szerintem jogosan aggódom és követelem meg hogy tudja, hol merre van és mikor jön haza. Úgyhogy nyugodtan b...sz oda az asztalra. VAgy vissza lehet anyucihoz költözni.
2010. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom a bogarat a füledbe ültetni,de miért az anyukája ír sms-t neked?A párod nem tud felhivni,vagy írni?

Nem lehet hogy az anyuka falaz a kisfiának,és azért ír sms-t mert nem tud a "szemedbe"hazudni?

2010. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%
19.49 bár az anyám is ilyen lett volna.És kedves kérdező, itt vmi bűzlik, te is érzed, azért kérdezel itt, igaz?Én innék még egy pohárral és pakolnám a cuccait!Találsz olyat aki szívesen veled alszik...
2010. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!