Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz kedvem van,...

Olyan rossz kedvem van, sírhatnékom van már vagy 2 napja, de nem bírok sírni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vagy azt akarom, hogy kijöjjön vagy azt, hogy jó kedvem legyen, néztem filmeket, hallgattam zenéket, meg minden. Bocsi, hogy ide tettem a kérdést, de itt legalább foglalkoztat valakit. Talán...
2010. aug. 27. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
És mrét van sírhatnékod? Az ok a legfontosabb.
2010. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte:


Rosszul gondoltad.

2010. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
<i>P<i/>
2010. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Hát...Velem is gyakran ez van.Tegyél be valami lassu számot,és gondold végig,vajon miért is vagy szomoru,és ha sikerül végiggondolni,lépésről lépésre mindent lepergetni az agyadban akkor talán fogsz sírni.Fő,hogy átlásd a gondolataidat,bánatodat,és ha cél , akkor gondold végig hogyan valósíthatnád meg, ha baráti probláma,vagy a családban van a baj,ülj le és beszélj a személyel.Ha pedig szerelmi ügy,kapcsolj zenét,lógj a haverokkal,rajzolj,alkoss,olvass,sportolj,hogy elfelejthesd.
2010. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

megosztod velünk, hogy miért van ilyen rossz kedved?

vagy csak úgy van sírhatnékod?

nekem szokott olyan lenni.

olyankor mamáimra gondolok akik már nincsenek velem és leginkább ll junior anyukájának írt számát hallgatom, kb fél perc és már sírok is.

vagy mivel babát szeretnék és nem sikerül sajnos

Szekeres Adrienn kicsi szív számot hallgatom, ott van egy rész, hogy csoda amit kérni nem lehet ott törik a mécses...

2010. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azt kellene tudni, hogy mi miatt vagy szomorú. hátha tudnánk tanácsot adni. amugy most nekem nagyon rossz kedvem van, családi okok miatt. holnapra szerveztem programot, amit már alig várok :) azt hiszem neked is ezt kellene tenned! fel a fejjel ;)
2010. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor van ilyen, főleg a lakáshitel miatt.

Neked is tudnod kell az okot. A baj megszüntetésével lehet csak újra jókedved.

2010. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ha én így vagyok, akkor találkozom valaki olyannal aki fontos nekem, (legjobb barátnő) és ha már egy mondattal rákérdez, hogy mi a baj, akkor elkezdek bőgni, még ha nem akarok akkor is. Neked nincs valaki ilyen barátod, akinek elmondhatnád a bánatod?

Amúgy azért jó a sírás, mert nem fojtod el magadban a dolgokat, hanem a felszínre hozod, és szinte megkönnyebbülsz, oldódik a stressz.

2010. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de aranyosak vagytok, hogy segíteni próbáltok, ez jól esik. (: fogalmam sincs hogy miért vagyok szomorú, kicsit talán azért mert őgy érzem, hogy nem kellek senkinek, azaz ha elmegyek bulizni akkor is csak flörtölgetni meg ilyesmik, komolyabbat senki nem akar, talán ez, de lehet, hogy csak ráfogom erre, amúgy nem lenne okom semmi miatt szomorkodni. de tényleg nagyon aranyosak vagytok, köszönöm mindenkinek!
2010. aug. 27. 20:35
 10/12 A kérdező kommentje:
olyan vagyok, aki nem mutatja ki, ha valami nincs rendben, tehát nehéz észrevenni.
2010. aug. 27. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!