Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szivtelenseg sirni hagyni 3-5...

Szivtelenseg sirni hagyni 3-5 percig a babat? Sajnos rossz alvo, par perc siras utan visszaalszik.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik gyerekemet sem hagytam soha sírni.

Már 14 éves a legnagyobb, de ma is ugyanígy tennék.

A kisbabáknak szüksége van szeretetre és anyjuk megnyugtató közelségére.

2011. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szívtelenség, de azért függ a baba korától. 3 hónap alatt én nem nagyon hagytam sírni, utána viszont egyre többet, ha úgy láttam, nincs szüksége semmire, nem éhes, nem fázik, nem kell új pelus. Már 18 hós, nagyon ügyesen alszik el egyedül, de néha még most is kell hagyni sírni kicsit, amikor hisztisebb.
2011. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15 hósomat soha nem hagytam sírni, 10 hónapos korától egyedül alszik el és ha felébred éjjel, nem szokott sírni. van víz, cumi a kiságyban, ha kell valami, megkeresi :)
2011. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírtam, egyszer hagytam, pont fél percig bírtam. Ha téged nem zavar (volt itt olyan anyuka, akinek fél éjjel üvöltött az előszobába kitolt gyerek, ők meg bent aludtak nyugodtan a szobában), akkor hagyjad. De nem lesz semmi, ha felveszed, és megnyugtatod. Ha eljön az idő, úgyis elalszanak maguktól illetve fel sem kelnek.

Én azt vallottam, ok nélkül nincs sírás.

Én egyszer láttam filmet, ahol nagyobb gyerek kiabált és apuka szólt anyukának, hagyjad és reggelre megfulladt a gyerek- Jó ez egy film volt, de bennem megmaradt, úgyhogy én nem hagytam sosem. És itt a faluban a valóságban is majdnem megtörtént, úgyhogy én már csak ezért sem hagyom.

2011. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztivan ***** válasza:
Nem szívtelenség.Az én kisfiam mindig sír elalvás elött.Erre én öt hónap alatt jöttem rá.Ha meglát vagy szólok hozzá akkor nem akar aludni és még jobban rázendít.Ha viszont hagyom békében akkor 1-2 perc és csöndben marad majd szépen elalszik.Ha altatni akarom képes fél óráig is sírni,szerintem az rosszabb.
2011. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mekkora baba, miért és hogyan sír? Nálunk is felmerült ez a kérdés, ugyanis 7 hós kisfiam most kezdett el hasra fordulva aludni, és néha félóra után visítva ébred. Ekkor én kivettem megnyugtatni, de már nem aludt vissza, pedig látszott rajta, hogy nem aludt eleget. Anyukám mondta, hogy amikor ő vigyázott rá, és így felébredt, ő csak bement hozzá, megigazgatta, adott neki cumit és otthagyta (addigra már nem sírt). Ezután még 2 órát aludt... Kipróbáltam a módszerét, és működött, bár én annyit csináltam, hogy hanyatt fordítottam és vizet adtam neki. De hogy percekig sírni hagyjam, na arra nem lennék képes, szerintem meg kell nézni, mi a gond, és valahogy megoldani.
2011. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Én is hagytam sirni a lányaimat. Volt hogy 15 percet is sirtak felváltva. Én azt mondom megérte, bár a szivem szakadt meg értük. Most 8 hósak és lehet azt mondani, hogy szó nélkül alszanak el. Néha duma még van, de sirás már alig.
2011. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fugg a baba kortol is. Kisfiam 13 honapos es ha nincs kedve este meg aludni akkor sir elalvas elott. Berakom a kisagyba es razendit de ahogy becsukom a szoba ajtajat abbahagyja a sirast es lefekszik, megoleli a nyuszijat (ennek szopogatja a fulet). Ha ott maradnek vele es nyugtatni probalnam akkor tuti torka szakadtabol uvolteni, hogy vegyem ki a kisagybol. Ha senki nincs a szobaba rajon, hogy nincs ertelme bizony itt aludni kell es elalszik. Ugyhogy nallunk a megnyugtatas csak nagyobb sirasba torkolodik. Ugy csinald ahogy neketek jo. Nem szivtelenseg. Csak kinel ez, kinel az mukodik.
2011. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!