Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan rokon lehet...

Ha egy olyan rokon lehet meghal, aki csak bántott ne látogassam meg?

Figyelt kérdés
Régóta nem tartunk semmi kapcsolatot érthető okokból. Egész életbe bántott. Most látni akar. Kórházban van nagyon rossz állapotban, nagyon idős. Gondolom elakar búcsúzni, elsírni magát és azt akarja elmondani, hogy mennyire szeret. De tudom ez nem igaz, mert akkor másképp állt volna hozzám. Szerintem csak a saját lelkiismeretét akarja megnyugtatni. Ne látogassam meg, mert akkor rosszabbul és összezavartan fogom érezni magam?
2021. júl. 28. 21:36
A kérdező szavazást indított:
ne látogassam meg
látogassam meg
41 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Látogasd meg. Később már lehet nem fogod tudni megtenni. A halála előtt sok mindent átgondol az ember, és lehet, hogy most jött rá arra, hogy nem igy kellett volna viselkednie. Nem szabad haragban elengedni senkit.
2021. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Az embereket arról kell megítélni, ahogyan akkor viselkednek, amikor még bárhogyan viselkedhetnének veled. Az, hogy most hirtelen mit hord össze-vissza már nem jelent semmit.
2021. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem akarnám látni. Sok évtizede volt, hogy meggondolja magát, de ő egyszer sem állt le, hanem végigszemétkedte az életét. Most meg azt hiszi, szabadul a büntetéstől egy perc alatt. Hazudozna neked, pocsékul éreznéd magad, hogy bólogatnod kell egy rossz ember mentegetőzésére.
2021. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

Én a legnagyobb ellenségemnek is megadnám az esélyt, hogy beszéljen velem utoljára, ha ez lenne a kivánsága...

Szerintem az a néhány óra az életedből (utazással együtt) igazán nem sok.

Neki meg már kevés van hátra...

S ha ezt arra szeretné fordítani, hogy veled találkozzon, szerintem meg kéne adni neki.

2021. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
hehe, szerintem jól beléd fog taposni még utoljára. Förtelmes dolgokat fog mondani, hogy te voltál a gonosz ővele, de most ő megbocsát, még jó, ha nem csapod agyon ott az ágyon.
2021. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

Jesszus, az ember élete végén nem igy szeretne elmenni, és nem szabad ugy elengedni valakit, hogy tüske van bennünk.


Ezt utána már nem lehet helyrehozni...

2021. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak. Felfogtam az élet alatt, hogy olyan amilyen és ezen nem tud változtatni, beletörődtem már. Egyszerűen távol tartottam magam, hogy jobb legyen. Ő viszont nagyon rosszul érezheti magát a viselkedése, tettei miatt. Hazugság lenne odamennem és azt mondanom, hogy szeretem, vagy megbocsátottam mindent. Arra tippelek sajnáltatni fogja magát, esetleg megsért, vitát robbant ki, vagy azt mondja, hogy milyen nagyon szeretett engem egész életében. De lehet nem lesz már lehetőség máskor beszélnie. Nem tudom van-e értelme. Tanácstalan vagyok mit tegyek.
2021. júl. 28. 22:12
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem mennék. Egy egész élet ott volt,hogy rendezzük a kapcsolatot. Megmondanám ,hogy nem haragszom ,de nem szeretnék találkozni.
2021. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
Menj el, most az tok mindegy, hogy o meg te mit gonodltok egymasrol, de a csalad tobbi reszenek meglesz a velemenye arrol, ha nem mesz el, es meg rosszul johetsz ki belole. Illetve lehet, hogy jol, bar leginkabb sehogy.
2021. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Hát engem nagyon nem érdekelt a család "véleménye", amikor egy engem alázó rokont kidobtam az életemből.
2021. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!