Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan rokon lehet...

Ha egy olyan rokon lehet meghal, aki csak bántott ne látogassam meg?

Figyelt kérdés
Régóta nem tartunk semmi kapcsolatot érthető okokból. Egész életbe bántott. Most látni akar. Kórházban van nagyon rossz állapotban, nagyon idős. Gondolom elakar búcsúzni, elsírni magát és azt akarja elmondani, hogy mennyire szeret. De tudom ez nem igaz, mert akkor másképp állt volna hozzám. Szerintem csak a saját lelkiismeretét akarja megnyugtatni. Ne látogassam meg, mert akkor rosszabbul és összezavartan fogom érezni magam?
2021. júl. 28. 21:36
1 2 3
 21/22 kovpet ***** válasza:
28%

Mit nyerhetsz, ha elmész? Kb semmit.

Mit veszíthetsz? Jól felidegesít, mérgelődhetsz majd rajta egy ideig. Plusz az időd.

Én semmiképp se mennék.

2021. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Arra szavaztam, hogy ne látogasd meg.


De látogasd meg és OLTSD SZANASZÉT. Én mindent a pofájába nyomnék. Elhordanám minden rossznak, amit jogosnak éreznék, az összes gonoszságára rávilágítanék. Amikor meg befejeztem, azt mondanám,.hogy remélem érzi mennyire szeretet nélküli, üres, gonosz életet élt, és senki sem.szereti igazán, magányosan, egyedül hal meg, majd kifordulnék a szobából mielőtt bármit is tudna mondani.

2021. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!