Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostohaanyám el akarja...

A mostohaanyám el akarja venni a lakásomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és van egy saját lakásom amit a saját pénzemből vettem. 15 éves korom óta dolgozom és hitelt is vettem fel illetve anyukám támogatott. A szüleim elváltak anyum nevelt fel. Apámnak van a párja akivek együtt élnek egy albérletben. A mostohaanyám folyamatosan azt mondja hogy adjam nekik a lakást úgyis ők vették (én vettem ők nem segítettek) és hogy ne kelljen albérletben lakniuk. Apukám nem szól ebbe bele ami engem eléggé bánt. Soha semmilyen támogatást nem kaptam tőlük erre ki akar tűrni a nő a saját házamból és már azz fenyegetőzik ha nem adom neki akkor nagyon megbánom. Már nem tudom hogy mit tudnék csinálni
2021. júl. 28. 21:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Te vetted, gondolom a te neveden is van. Semmi köze hozzá. Ne is állj vele szóba, nem éri meg lesüllyedni.
2021. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Apád gyanús, nem lehet hogy elkoltott egy csomo penzt es rafogta hogy a lakasodba adta?

Mast nem tudok elkepzelni, ekkora papucs nem lehet. A nőcit le kell allitani, es ritkitani a talalkozast. Egyikuk sem az az ember akire megeri idot es energiat forditani.

2021. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Ne engedd neki! Harcba kell állni! Nem adhatod fel! TÁMADÁÁÁS!
2021. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Én megmondanám neki, hogyha még egyszer ezzel jön, onnantól kezdve nem találkozol vele, és nem állsz szóba vele. Apáddal is csak úgy, ha ő nincs jelen. Prédának néz, akit elejthet, átvághat.
2021. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán értem a problémát. Megmondod legközelebb, hogy nem. Hogy tudna elvenni? Felnőtt ember vagy, ennyi erővel barkihez oda állíthat, hogy adja neki a lakását.


Mondok jobbat, ha ok fizették volna az egészet, de a te neved van a tulajdoni lapon, akkor sem lenne semmi közük jogilag a lakáshoz.

2021. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Ha a te neveden van, akkor nyugi. Semmi esélye még a kilincsedet is megfogni. Azért azt megkérdezném tőle, hogy miből gondolja, hogy ők fizették a lakást?! Lehet tényleg van vaj apád füle mögött.
2021. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Meg az anyja p.csajat , ez a velemenyem.
2021. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg hogy ha kifizeti akkor neki adod 😃
2021. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem értelek, mi a fæsznak tartod ezekkel az emberekkel a kapcsolatot?
2021. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Miert tartod vele a kapcsolatot? Nagy lany voltal sajat lakast venni, de ugy jossz fel gyakorira mint egy 12 eves, akire raszolt mostohaanyu, es most xarik a pitsaja. Ha legkozelebb ezt mondja, akkor megmondod hogy gyujtsenek maguknak sajatra, felallsz es eljossz.
2021. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!