Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostohaanyám el akarja...

A mostohaanyám el akarja venni a lakásomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és van egy saját lakásom amit a saját pénzemből vettem. 15 éves korom óta dolgozom és hitelt is vettem fel illetve anyukám támogatott. A szüleim elváltak anyum nevelt fel. Apámnak van a párja akivek együtt élnek egy albérletben. A mostohaanyám folyamatosan azt mondja hogy adjam nekik a lakást úgyis ők vették (én vettem ők nem segítettek) és hogy ne kelljen albérletben lakniuk. Apukám nem szól ebbe bele ami engem eléggé bánt. Soha semmilyen támogatást nem kaptam tőlük erre ki akar tűrni a nő a saját házamból és már azz fenyegetőzik ha nem adom neki akkor nagyon megbánom. Már nem tudom hogy mit tudnék csinálni
2021. júl. 28. 21:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem élsz velük, úgyhogy sima ügy. Ki lakik az ingatlanban, te, esetleg kiadod? Ne viccelj már, mit tudna csinálni ez a szerencsétlen. Anyukád nem tudná apádon keresztül leállítani? Egyébként ne találkozz vele. Ha apáddal akarsz találkozni, válassz más helyszint, mint az albérletük.
2021. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy kérd meg, hogy.mutassa már meg, hogy a bankszámlájáról mennyit is utalt ablakás vételárára?
2021. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem ezt az ellentmondást. Mostohád azt állítja, hogy "úgyis ők vették". Te meg azt, hogy nem is adtak bele. Ha ez igaz, akkor mire alapozva állítja, hogy ők vették? Ilyet egyszerűen nem mondok, ha egy fillért sem adtam bele.
2021. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt nem értem, hogy akkor miért mondja azt, hogy ők vették. Amúgy meg ignoráld, nem kell vele beszélni és kész, majd lenyugszik magának, mást nem tud tenni.
2021. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol ott bukik az egész ha a nevén van akkor nem tudja elvenni sehogy.
2021. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, hogyhogy mit tegyél, gondolom nemnis volt opció, hpgy odaad egy idegen nőnek.
2021. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez kamu kérdés. Ha a tied a lakás biztos nem követeli a mostohaanyád. Ha csak nem lehúzgáltad apádat és ő segített hozzá a lakáshoz, akkor persze hogy dühös.
2021. júl. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
40%
Miért van lepontozva a 12? A kérdező egyik mondatában házat ír, a másikban lakást. Erre mondta 12, hogy kamu. 18 is kamunak gondolja, ő 100%-on áll,a 12 meg 20 %-on. Mi az oka ennek ?
2021. júl. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Olyan ház amiben két lakás van. Mindkettő az én nevemen van csak az egyikben az édesanyám lakik. Apám nagyon szórja a pénzt. Régebben mindig kifogásokat talált arra hogy miért költ ikyne sokat. A mostohaanyám meg azt hiszi hogy végig nekem adott pénzt és amikor mondom neki hogy nem akkor nem hiszi el
2021. júl. 29. 07:36
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te neveden van, akkor kit érdekel, mit gondol a mostohaanyád ? Mit zavar téged, ne foglalkozz vele. Nem kell találkoznotok sem.
2021. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!