Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostohaanyám el akarja...

A mostohaanyám el akarja venni a lakásomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és van egy saját lakásom amit a saját pénzemből vettem. 15 éves korom óta dolgozom és hitelt is vettem fel illetve anyukám támogatott. A szüleim elváltak anyum nevelt fel. Apámnak van a párja akivek együtt élnek egy albérletben. A mostohaanyám folyamatosan azt mondja hogy adjam nekik a lakást úgyis ők vették (én vettem ők nem segítettek) és hogy ne kelljen albérletben lakniuk. Apukám nem szól ebbe bele ami engem eléggé bánt. Soha semmilyen támogatást nem kaptam tőlük erre ki akar tűrni a nő a saját házamból és már azz fenyegetőzik ha nem adom neki akkor nagyon megbánom. Már nem tudom hogy mit tudnék csinálni
2021. júl. 28. 21:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem kell magyarázkodnod SENKINEK.

Semmi köze hozzá.


2. Minek tartod velük a kapcsolatot?


3. Ha a feje tetejére áll sem tudja elvenni.

2021. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
64%
Istenesen pofán kell csapkodni, hogy leessen a feje a nyakáról, majd észheztér...
2021. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%
Ez az a pont, ahol meg kell szakítani a kapcsolatot, és apáddal is, ha nem áll melléd. Akkor sem lenne joga követelőzni, ha apád tényleg támogatott volna, normális szülő támogatja a gyerekét. A saját nyűgjüket meg oldják meg maguk, felnőtt emberek. Azt is mondhatod, hogy a "nagyon megbánod" fenyegetésnek minősül, ami büntetőjogi kategória. Ezt mind így mondd a szemébe, mielőtt a kapcsolatot megszakítod.
2021. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%
A mostohaanyám előtt kérdezném meg apámat.
2021. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a neveden van a lakás akkor csak annyit kell mondanod, hogy NEM. Beállsz a tükör elé és gyakorold!


Ma mégis lennél olyan balfék, hogy apádéknak adnád akkor gondolj bele az édesanyád helyzetébe. A lánya beköltözteti a szomszédba a volt férjét és annak az élettársát. Tisztára mint egy brazil szappanoperában.

2021. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
kirohognem, es nem beszelnek a novel, mivel neked o senkid. ha akarod, tartsd apaddal kulon a kapcsolatot, a mostohaddal nem kell talalkozz
2021. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő úgy tudja, hogy a lakást az apádtól kaptad, akkor gondolhatta úgy, hogy majd visszakövetelik. Lesz itt nagy koppanás neki, én a helyedben pattogtatnám a kukoricát a végignézéséhez.

Ugráljon csak, magát égeti, ne foglalkozz vele. Max kérdezd meg apádat, hogy mégis mire véld a kancája pattogását.

2021. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Apád meg képes elnézni hogy a felesége azt hiszi hogy éveken át nekes adta a pénzt amit amúgy elvert valamire. Most is hallgat és elnézi a konfliktust ahelyett hogy férfi lenne és felvállalná a tetteit. Gondolom 50 körül lehet, mégsem képes felnőttként viselkedni..
2021. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha fenyegetőzik jelentsd fel.
2021. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
72%
Tagadd ki apáddal együtt. Ja és röhögj. Megérdemled a nevetést. Engem nem akar kitúrni innen? Én is megbánom? Vagy ez csak a te szuverén jogod? Nyomorult gyökér nő. XD
2021. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!