Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem kihasználja apámat,a...

Szerintem kihasználja apámat,az új nője, szerintetek?

Figyelt kérdés
Már felnőtt vagyok, külön élek, nekem is van feleségem, gyerekem. Az apám a korához képest fiatalosan néz ki. Kb 3 hete új barátnője van, aki sokkal fiatalabb nála. Ez még alapból nem lenne probléma, de ezalatt a rövid idő alatt állandóan drága éttermekbe járnak, a csajnak megvesz mindent, nemrég egy nyakláncot és egy mobiltelefont vett neki. Állítólag nagy a szerelem, de nekem gyanús, hogy csak a pénze miatt van apámmal. Tudom, nem lehetek biztos ebben, és nem szólhatok bele, de apámért aggódok...vagy túlreagálom, és nincs semmi? A hétvégén találkoztam a csajjal, apám bemutatta, és nagyon kedves volt, és tényleg úgy tűnt, hogy szereti apámat. Nemtudom, szerintetek?
2021. aug. 11. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

"Könnyű Katát táncba vinni, ha ő is akarja."

Ha ő ki akarja nyalni a fenekét, akkor nyalja. Ő pénze.

2021. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
3hete vannak együtt és már nyaklánc meg mobil? Apád konkrétan sugar daddy akar lenni. Szóval azt felelném, hogy ha neki megéri a fiatal bige ezt a befektetést, hát az ő dolga. Apád helyett nem dönthetsz a magánéletéről.
2021. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

3 hétig még akkor is tudja a bűbájost játszani, ha egyébként csak színészkedik. Majd később lehull a lepel, ha nem a valódi arcát mutatja.

Apudnál nagy a rózsaszín köd, reméljük nem lesz igazad, és nem csak a pénzére megy. Sajnos elhalmozza a nőt, mert így akarja kifejezni a szeretetét, de a nőnek sem kellene mindent elfogadnia, ha nem a pénz miatt van vele, szerintem. 3 hét után senkitől nem várnám el, hogy telefont vegyen nekem, akár szükségem van rá, akár nincs. Az, hogy menő helyekre viszi, az ő dolga. De tárgyakkal még korai elhalmozni szerintem is.

2021. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
A fiatal no tenyleg vele szokott zugni a tole tehetosebb oregebb pasiba, de csak akkor ha az kenyezteti. Nem direkt tudatosan erdekbol, inkabb tudattalanul. Apad mar okosabb, korabeli nore nem koltene ennyit, de fiatal nokre kell, mert ha nem tenne, akkor nem lenne kulonb a csajjal egyidos kis pasiktol. Valamivel kompenzalnia kell az oregseget hogy fel vegye a versenyt. A nok meg pusztan azert cannak oda, akik vesznek ezt azt nekik, mert ebbol is erzik, hogy fontosak, mert a pasi aldoz rajuk. Szocal igen, szerelem. De ha apadnak elfogyna a penze es nem nyujtana tobbet ezt, akkor nem biztos hogy maradna a csaj...
2021. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Apád felnőtt ember, tudja, mit csinál. Ez nem érzelmi, hanem üzleti kapcsolat, egyik a pénzét adja, másik a vonzerejét. Vagy mind a kettejükre azt mondod, hogy kihasználja a másik, vagy egyikre se.
2021. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
5 Nem biztos hogy felnőtt, de mindenesetre felnőttkorú. :D
2021. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én rahagynam. Majd rájön.
2021. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem a nőt személyesen, a válaszom a NEM TUDOM. Apád viszont a pénzével akarja megtartani őt, ezt viszont tudom.
2021. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kettejükre tartozik.
2021. aug. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25 évvel vagyok fiatalabb, mint a férjem, 20 éve élünk együtt. Amikor megismerkedtünk, én válás után voltam,nagyon jó fizetéssel, de frissen megvett fél lakással( kifizettem a votl férjem), egyedülálló anyukaként, fillérre kiszámított költségvetéssel. Kettőnk között nagyon nagy volt az anyagi különbség. Akkor nem kaptam frissen ékszert, telót, egyebeket, de karácsonyra pl( kb 10 hónapos viszony után) ékszert már igen, később meg egy lakást 'nászajándékba'. De attól ez a kapcsolat még érzelmi-szerelmi kapcsolat volt, és most is az, csak most már én keresek kb 10-szer annyit, mint a férjem. Mindezt azért írtam le, hogy lássátok: vannak pozitív, érzelmen alapuló dolgok is, de az alapsztoriról kevés az infó ahhoz, hogy igazából helytálló következtetést lehessen levonni... Szerintem kérdező bízd rájuk, hagyd békén őket és fogadd nyitottan, de nyitott szemmel a barátnőt. Ennyi a dolgod szerintem, se több, se kevesebb.
2021. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!