Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem kihasználja apámat,a...

Szerintem kihasználja apámat,az új nője, szerintetek?

Figyelt kérdés
Már felnőtt vagyok, külön élek, nekem is van feleségem, gyerekem. Az apám a korához képest fiatalosan néz ki. Kb 3 hete új barátnője van, aki sokkal fiatalabb nála. Ez még alapból nem lenne probléma, de ezalatt a rövid idő alatt állandóan drága éttermekbe járnak, a csajnak megvesz mindent, nemrég egy nyakláncot és egy mobiltelefont vett neki. Állítólag nagy a szerelem, de nekem gyanús, hogy csak a pénze miatt van apámmal. Tudom, nem lehetek biztos ebben, és nem szólhatok bele, de apámért aggódok...vagy túlreagálom, és nincs semmi? A hétvégén találkoztam a csajjal, apám bemutatta, és nagyon kedves volt, és tényleg úgy tűnt, hogy szereti apámat. Nemtudom, szerintetek?
2021. aug. 11. 15:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, értelek, de itt nem 25, hanem konkrétan duplaannyi, ötven év korkülönbség van. Apám 76, a lány 26 éves. Bár tény, mint mondtam, apám simán letagadhatna egy csomó évet, fiatalos, de nekem akkor is olyan, mintha egy sugarbaby-t tartana. Tudom, semmi közöm hozzá, csak nagyon el vagyok keseredve. De remélem, nincs igazam, és tényleg szeretik egymást. Idővel úgyis kiderül.
2021. aug. 19. 15:44
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11: hát, az 50 tényleg durva, még akkor is, ha a papád szellemileg is fitt és fiatalos. De igazából nem tehetsz semmit azon kívül, hogy figyelsz és megakadályozod azt, hogy a nő teljesen megkopassza. És is most nem arra gondolok, hogy kap 1-2 ékszerzt, értékes ajándékot, hanem arra, hogy ráíratja pl az összes házát/lakását, hozzápérést ad a számlájához, ilyesmi... És örülhetsz egyébként, ha nem lesz kistestvéred:)
2021. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, nem ismered azt az örökérvényű mondást, hogy a pénz és a p*na határozzák meg a világot?
2021. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom hol szedte fel ezt a lányt, az nem került szóba. Azt ne is mondd, attól én is félek, mi van, ha becsúszik egy baba, ugyanis egyik sem olyan, aki elvetetné.
2021. aug. 19. 16:05
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Ez érdek kapcsolat, nem lehet szerelem.

Túl sok 50 év

2021. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: én vagyok a 10-es és a 12-es. Nekünk is ezt mondták a 25-re.:) Nekünk talán annyi szerencsénk volt, hogy én akkor se voltam az a tipikus szőke Barbi nagy mellel és kis ésszel,és megvolt az önálló egzisztenciám, ami ugyan a férjemé mellett mikroszkóppal volt látható, de egy átlag 35 éves nőéhez képest már akkor is kiemelkedő volt. Kb 2 hónap alatt lecsengett az újdonság varázsa, de addig kaptuk az ívet rendesen:)
2021. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!