Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy probálnátok a párotokkal...

Hogy probálnátok a párotokkal ténylegesen megértetni, hogy a kedves barátja csak hülyének nézi és kihasználja?

Figyelt kérdés

Konkrétan példa: este 11kor felhívja, hogy gyorsan menjenek sörözni mert ő most végzett a munkába.

Szint úgy csörög a telefon, hogy rohanjon át hozzá a haját levágni.

Ha ezek a programok le vannak mondva akkor meg megy a hepciáskodás.

Viszont fordítva a párotoknak kell valami segítség mindig kopp van.

Semmi bajom nincsen a barátokkal, csak vele mert a vak is látja hogy kihasználja a párom meg olyan jó indulatu, hogy nehezen látja be. Még a többi barát szerint is így van.


2015. márc. 21. 19:33
 1/8 mi a fene ***** válasza:
Mondd neki hogy bolond vagy, ne engedd magadat kihasználni.
2015. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy már nem egyszer ültem le beszélgetni vele erről.
2015. márc. 21. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt bízd rá.
2015. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze egy ideig rá is hagyom.

Csak mikor éjszaka arra kelünk, hogy csörög a telefon és megy a dirr-durr puffogás hogy most azonnal rohanjon, meg kell kölcsön ennyi pénz, rábolintok hogy mehet és utána nem adja vissza.Na akkor az én agyam is eldurran.

2015. márc. 21. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy balek és egy hiéna a láthatáron o-ó.. hass rá jobban mond hogy elhagyod ha nem hagyja ezt abba. Valami nincs rendben a fejével :D
2015. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hogy elmennek sorozni, ideoda, oke. Az, hogy a kozos penzbol kolcsonad ugy hogy te ellenzed, nagyon nem oke.
2015. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha colitis ulcerosarol beszelunk, akkor valamilyen szinten megertem a testvered. En crohnos vagyok, mindketto ibd betegseg. A gyogyszerek csokkent immunrendszert eredmenyeznek. Sokszor a kisebbik rosszat kell valasztani, igy valoszinuleg a terhesseg alatt is szednie kellett, tehat a gyerek immunrendszere is csokkentett. Egy sima megfazastol korhazba kerulhetunk eletveszelyes allapotban. Sok rosszat olvastam mar en is, nezz utana. Facebookon olvastam, hogy van aki csak ugy hajlando meglatogatni a csaladjat, hogy mindenki beoltatja magat influenza ellen es szajmaszkot visel. Miutan tobbszor komoly korhazi kezelesre szorult. Beszelgess vele, hogyan segithetnetek. Es nezz utana a betegsegenek, mert ugy erzem, nem latod at, mekkora teher tud lenni.
2019. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi utolso vagyok, nem ide szantam
2019. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!