Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjtől vagy a feleségtől...

A férjtől vagy a feleségtől nagyobb szégyen a megcsalás?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 13. 06:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%
Rosszul van megadva a szavazás... nyilván csak a megcsalótól szégyen, és nem mindkettőtől.
2021. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
20%

En nem itelem el. Teljesen mindegy hogy elotted volt masokkap vagy kozben vagy utanad.

Mit szamit valojaban?

Rosszul esik azt tudom mert ateltem. De ettol nem itelem el.

2021. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egyik félnél sem szégyen.
2021. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon piszi válaszok születnek itt kérem. Akárki csalja meg a párját ugyan úgy helytelen és gusztustalan. De a férfiak és nők többségében máshogy élik meg a szexualitást. A ferfiakra sajnos igaz hogy a 🌲 sz feláll az ész megáll. Ha egy vadidegen rohadt jó pasi leszolitana egy nőt hogy van e kedve lefeküdni vele,esetleg szeretné e ha csak úgy kielégítené orálisan, szóval nagy többségben a nők az illetőt elkuldenék a büdös 3.14csába. fordított helyzetben (nem is kéne hogy bombanő legyen a felkínálkozó, elég egy erős átlagos) a férfiak döntő többsége bele menne a dologba. A nőknek lelkileg is fontos a szex, a pasiknak csak egy ürítés. Ha egy nő megcsalja a párját annak többnyire oka van. Ha egy férfi csalja meg nem biztos hogy van oka lehet csak nem tud parancsolni a dákojának. A férfiaknak "dicsőség" ha minél többen nőt megdug, egy nőt kurvának belyegeznek meg ha sok pasi megdugja. Átvitt értelemben a férfi olyan mint a méhecske a nő a virág.

Ugyanakkor az embernek az egyik legnagyobb dolog amit elérhet ha képes megtagadni magát, csiszolódni a másikhoz egy életen keresztül. A ferfinak aza dolga, hogy megtagadva magát ne akarjon más nőt, csak a párját, a nőnek az a dolga hogy megtagadva magát ne akarjon a férfin uralkodni(mamipulálni)

Lehet lepontozni😘

2021. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%
Lepontoztalak, mert így akartad:D
2021. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
7%
A feleségtől. Egy férfi bárkibe beleteszi nem létezik hűséges férfi... irreális elvárás.. de egy asszony legyen tisztességes..ez az én véleményem
2021. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem szép dolog, de semmiképpen sem szégyen.
2021. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó vagyok, 15ös válaszolo jol látja😊🤌🏼
2021. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
9%
Ja igen, az kimaradt, "ha sz.rba lépek, letöltöm a gumicsizmám, de ha belesz.rnak a csizmába akkor kidobom 😃
2021. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
7%
*Letörtöm
2021. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!