Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjtől vagy a feleségtől...

A férjtől vagy a feleségtől nagyobb szégyen a megcsalás?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 13. 06:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

#15

Hagyjuk már ezt a képmutató dumát. Egy nő ugyan úgy ráizgul egy jó pasira mint egy férfi egy jó nőre. Ugyan úgy lefeküdne vele mindkét fél ha számára vonzó a másik partner és ezt nő létemre írom. Az a baj a mai világgal, hogy állszent képet akar mindenki mutatni hogy megfeleljen a sztereotípiáknak.

2021. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
Az egy dolog, hogy megkíván bárki bárkit... de nem ösztönlények vagyunk. Illetve ha valaki aszerint akar viselkedni sincs semmi gond.. csak akkor ezt őszintén kommunikálja le, és olyan partner válasszon, akinek ez megfelel, és akkor onnantól fogva nem megcsalás, nem átverés, nem bántás, hanem közös megegyezés
2021. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%
èn megcsalom a felesègem.... vagyis nem, ő is megcsal, vagyis nem.. nyitott házasságban vagyunk. Van egy gyerek, felnőttekkènt gondolkozunk. Nem veszekszünk soha, nincs senkinek lelkifurdalása, nem szègyenkezünk senki előtt. Csak a legjobb barátom ès a felesègem tudja. ez a mi dolgunk. Ha lejár a hitel, nagyobb lesz a gyerek el fogunk válni. Addig segítjük egymást, ha olyan van bármit megbeszèlünk. nekünk egy a lènyeg a gyerek mindenek előtt...
2021. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
18%
22# ugyanúgy ràizgul de tettekig nem fajulna a dolog.
2021. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
18%
Én nem tartom szégyennek. Ha valaki nem rutinos megcsaló, mondjuk évente egy futó dolog szerintem teljesen belefér, nem vagyunk gépek. Addig kell kihasználni ezt, amíg az ember lánya fiatal és szép. 45 felett majd ráérek hűségesnek lenni.
2021. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
22%
Mindkettőtöl szégyen. Nekem megalázó lenne ha megcsalnának.
2021. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
20%

Valahogy a ferfiaknak a megcslaa skonnyebben megy. Nekik a szex (ha oszintek lennenek magukhoz es mi nok is), nem igazan jelent tul sokat. Foleg x ev dugas utan ugy belefaradnak. Persze vannak igenyesebb himek is, akik a szexet muveszette peldaul a nok maximalis kielegitesere fejlesztik fel. De akar az elso akar a masodik eset igaz rajuk (vagy a ketto kozott barmi), ok igenis konnyebben elunnak egy szex szempontjabol monogam kapcsolatot es reszegen vagy jozanul tavoli munkauton vagy csak a falubalon de siman elhajlanak. Es a nép elnezobb is veluk szemben. Jaj hat a Jancsi kicsit felrement, de sose hagyna el a Marcsit. Eltartja a gyerekeket, jo apa, meg hat a ferfiosztonok😂😂

Aztan szegeny nok, meg hat ugye hacsak nem folyamat piniviszketesben szenved valaki, akkor igenis a nagy ő a nagy Ő. Akihez hunek kell lenni. Sajnos a szexbe benne van a noi lelek java is, a kotodes, ha akarjuk, ha nem. Tehat mire egy nő megcsal egy ferfit, addigra mar lelekben vagy reg k..va, vagy merhetetlenul elkeseredett es boldogtalan aparkapcsolataban. Termeszetesen vannak kivetelek.


Tehat velemenyem szerint a ferj/ferfi reszerol nagyobb a szegyen, ha a felesege/baratnoje megcsalja, mert az azt jelenti hihetetlen f..z modon elhanyagolta minden szempontbol a nőt. De ez csak az en velemenyem. Senki ne kosson bele.



Es alapbol gaz a megcsalas es igen elobb lezarunk egy kapcsolatot es utana megyunk szexelni fuvel faval. (Nem nem csalados es nem foglalt emberekkel, hanem szinten szabadokkal.)

2021. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
81%

Régen ahogy eszrevettem ( falurol tudok nyilatkozni,de nem tudom ez mashol hogy volt) ha a ferfi felrement jobban elneztek. Dehat amugy rendes, dolgozik, meg nem is iszik( mintha nem ez lenne a normalis de mindegy). En nem ertettem soha miert van ez az agymenes. Ja es persze a nejnek turni kellett. Termeszetesen a hibas mindig a szereto volt. Emlekszem mamam mindig ugy mondta az ilyeneket, hogy szetszedte a csaladot, de mindig ugy mondtak mintha a ferj valami artatlan elszenvedoje lenne a dolognak. Dehat emberbol van megbotlik..hát nekem ez nagyom fura volt. De szerintem falun se lehetett mindenki ennyire begyepesedett. Ha nő ment felre az total mas volt, meg jo hogy a ferje nem verte agyon...meg a szoveg hogy pedig mindene megvolt..stb..erdekes azert.

Szerintel valahol mindenki hibas egy megcsalasban. Es senkitol nem szep akar ferfi akar no. Ez meg hulye duma hogy a pasiknak csak d.gas a noknek bezzeg erzelmi es elitelendobb. Ez csak arrol szol hogy serti a sok felred.go kan egojat hogy a masik is ezt csinalja. A ferfiak sem osztonlenyek, hulye szoveg hogy nincsenek erzelmeik. Vannak. Csak mashogy fejezik ki. Aki meg allandoan felrekefel az senkit nem szeret. Ahogy a noknel is van aki siman kepes d.gni akarkivel, leszarva a ferjet, parjat. Az sem szeret.

2021. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettötöl.
2021. aug. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!