Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan háziállatotok, amit...

Van olyan háziállatotok, amit úgy szerettek, mintha családtagotok lenne?

Figyelt kérdés
Milyen állat? Mi a neve? Mennyi idős? Mi az oka, hogy ennyire szeretitek?

2021. aug. 14. 06:19
A kérdező szavazást indított:
Van.
Nincs.
126 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Béla, a pók. Nem tudom hány éves, kb 3 hónapja kecozik a furdoszobaban. Azert szeretem, mert mikozben ulok a kadban, frankokat lehet vele beszelgetni, minden problemamat figyelmesen vegighallgat.
2021. aug. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Bèla a pók. :)))

Nálunk nem régiben költözött be Józsi a mójlepke.

Nem sokat találkozunk nagyon elfoglalt.

De azért mondani fogom neki, hogy legalább a rezsibe szálljon akkor bele.

A mai világban...

2021. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van 3 nyuszim és 5 hónaposak.2 fiú:Rocky,Sziszkovics és 1 lány:Bennyke.Az az oka a nagy szeretetemnek hogy nagyon cukik és kicsi koruk óta velem vannak és emiatt hozzám nőttek
2021. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Baltazár, a pókszázlábú. Ritkán látom és mire elmesélném neki a munkahelyi sztorijaimat, már rohan is. Ilyenkor utána szólok: "na jó, majd legközelebb".
2021. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%

Van 3 cicánk, de van köztük 1, akit kifejezetten szeretek.

3 éves tricolor, Mályva a neve. Születése óta velünk él, rengeteget foglalkoztam vele kicsikorában, és nagyon a szívemhez nőtt. Imádom, hogy vele tudok "beszélgetni", sok szót ért amit mondok neki (pl. a "játszunk" szóra tudja hogy játszani fogunk, a "kaja" szóra tudja hogy enni kap, a "megyünk", és a "gazdihoz" szavakra meg elkezd követni). Hallgat a nevére és a beceneveire, ha azt mondom neki hogy "szeretlek", akkor rám néz (néha még hempereg is hozzá), ha pedig közlöm vele, hogy "cuki vagy", még dorombolni is elkezd. :) Imádom benne hogy olyan okos, ha kergeti valaki beleugrik az ölembe, mert tudja hogy ott biztonságban van, tudja nyitogatni a szúnyoghálós ajtót kívülről-belülről, ha éjszaka bezárom a szobába és ki akar menni, akkor felugrik az ágyamba, és a mancsával elkezd óvatosan paskolni, hogy kelljek fel és engedjem ki.

De igazából nem ezek miatt szeretem. Az iránta érzett szeretetem az egyszerű feltétel nélküli szeretet, mert ha nem ilyen lenne, nekem akkor is ő lenne a kedvencem és akkor is családtagként szeretném :)

2021. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
5-ös Nagyon cuki lehet a cica.Mondom ezt én aki abszolút nem macskás de ez a leírás nagyon aranyos a macsekodról😍
2021. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%
3-as voltam az kimaradt
2021. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Kutya. Lizzy a neve. 5,5 éves és kiskorától a család tagja. Az első kutyánk, aki bent él velünk a lakásban. Faluról származunk, az ottani kutyáink mind udvariak voltak, minimális ellátást kaptak. Most városba költöztünk és kert híján benti a kutya. Én és anyukám sétáltatjuk és etetjük, apum trükköket tanít neki néha. Közösen neveljük, mindenki szereti a családban, nagyon jófej kutya. Ő teljeskörű ellátást kap, nem sajnálom rá a pénzt. A szüleim is nagyon kötődnek hozzá, annak ellenére, hogy nem ilyenfajta állattartáshoz vannak szokva.
2021. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Nincs most. Régen volt kutyus, de elpusztult, idős volt. Mostani életszakaszunkban nem tudink felelősséget vállalni, így nincs kisállatunk.
2021. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk minden állat családtag, mindig is így volt.

Most van egy kutya, két macska és két tengerimalac.

2021. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!