Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan háziállatotok, amit...

Van olyan háziállatotok, amit úgy szerettek, mintha családtagotok lenne?

Figyelt kérdés
Milyen állat? Mi a neve? Mennyi idős? Mi az oka, hogy ennyire szeretitek?

2021. aug. 14. 06:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
18-as. Egy tárgy esetében teljesen igazad lenne. De az állat egy élőlény.
2021. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
98%
A kutyusok nálunk ugyanúgy családtagok és nekik is mi azok vagyunk. Aki szerint nem az gondoljon bele hogy ők is ugyanúgy érző lények akik arra vágynak hogy tartozzanak valakihez. Ha valaki nem így gondolkodik,akkor inkább sose legyen háziállata
2021. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Perzsa macska, 4 éves nőstény, a neve Bolyhos. Szeretem, és kész. Önmagáért.
2021. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy van, egy 2,5 éves bernáthegyim van.
2021. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden állatom tényleg gondosan volt tartva, a lehető legjobb körülmények között. Szerettem is mindegyiket. Szóval ha arra értjük a családtagot, akkor mindegyikük az volt. A szívemben viszont hárman vannak ezen a szinten. Az ok, amivel ők kiemelkednek a többi közül, a szokásosnál nagyobb ragaszkodásuk, intelligenciájuk, és ők tudtak teljesen összehangolódni velem. Egy németjuhász kutyus és egy hörcsög, akik már régóta nincsenek velem. És a nyuszim, akit tegnap veszítettem el.
2021. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

Hat en gyereket tartok

Elegge hozzam notek a sok ev alatt miota megvannak.

Harman vannak ket nosteny es egy him, nagyon cukik mikor akarnak valamit. Kb mint a macska a Sherkbol 😂

2021. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Bírom a kutya "családtagosokat". Amint elpusztul, 5percre rá már ott is a cserekutya. Kb olyan mintha nagyid után keresnél egy másik vénasszonyt nagyinak
2021. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy 14 éves labradorom, Garas. Borzasztó volt nézni, ahogy fokozatosan leépül és az egykor mindig pörgő kutya, már csak a kapuig tud elmenni, utána már el is fáradt. Miután őt elaltattatam 2 évig nem volt más állatom. Ő volt a legjobb barátom, akire mindig számíthattam. És igenis családtag volt, és aki nem tudja milyen az, amikor egy állatot tisztaszívből szeretni és nem tudja milyen, amikor feltétel nélkül szeretik, azt csak sajnálni tudom.
2021. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

12 évig volt egy tacsim, Morzsi. Amikor megmérgezték, elhatároztam, nem lesz több állatom, mert nehezen viseltem a veszteséget. Vagy 7 évre rá kényszerűségből be kellett fogadnom az utcáról egy 6 hetes kandúr kiscicát. Hideg november volt, így bent lakott, de mivel utcai cica volt, néha ki kellett engednem, hogy kirohangálhassa magát. Mindig rettegtem, ha kint volt, mert 8 hónapos korától gyakran verekedett a környékbeli kandúrokkal. Hiba volt, hogy nem ivartalanítottam, de ez fel sem merūlt bennem. Azután egy este nagyon összetépték a nagyobb macskák. Úgy kellett õsszefoltozni szegényt. Gallért kapott a nyaka köré, emiatt csak úgy tudott aludni, ha a hasamra terített lepedőn kapott helyet, és a fejét lelógatta az oldalam mellett.

Ez volt az a két hét, hogy én, aki soha nem volt macskás, összenőttem Mirci cicával. Sajnos már nem él, de azóta a macska is családtag nálunk.

2021. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
90%
Igen, van! És pont azért van, mert felfordul a gyomrom az olyanoktól, akik szerint egy állat nem lehet családtag! Undorodom az ilyen emberektől, amint megtudom, hogy valaki ilyen a környezetemben azonnal elfordulok tőle! Semmi szükségem olyanokra az életemben, akik szerint pl. a kutya csak arra van, hogy egy db rozsdás hordó mellől, láncon kötve őrizze a portát amíg meg nem "döglik"!
2021. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!