Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan háziállatotok, amit...

Van olyan háziállatotok, amit úgy szerettek, mintha családtagotok lenne?

Figyelt kérdés
Milyen állat? Mi a neve? Mennyi idős? Mi az oka, hogy ennyire szeretitek?

2021. aug. 14. 06:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 9 és fél éves maine coonom, Pascal a neve. Pont olyan gyökér néha, mint én, ezért (is) imádom, le se tagadhatnánk egymást. Reggel vannak a szeretetpercek, akkor bújik, mintha nem lenne holnap, de ez csak addig tart, amíg ki nem megyek vele reggelizni. Ezalatt azt értem, hogy ő eszik, én meg próbálom feldolgozni a létezés terhét.
2021. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Egy kutya és két nimfapapagáj.
2021. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám ilyen. Ő a második tacskóm, vele az első perctől végig együtt vagyok, kinti-benti tartású. Az első gyerekként volt, kinti volt, nagyon szerettem, de kevésbé kötődött hozzám, mint most ez a szőrös kis majom. Állandóan velem van, én nevelem 2 hónapos korától, szobatiszta, nem rág, bababíró idegei vannak és nagy barna, meleg szeme. Ő tökéletesen illik a családhoz, nyugodt, de labdázni is imád a gyerekekkel. Még a férjem is szereti, pedig szerinte a kutyának kint a helye. Azért este a kutyus fülét vakatgatja, nem mellém ül le beszélgetni.
2021. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Sir Kán és Bagira a két magányosan sétáló éjjeli vadász aki gyászba borítja a környékbeli egér és patkányfamíliákat. Azért időnként kegyesen megengedik, hogy megsimogasd őket és még dorombolni is tudnak hozzá.
2021. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Dalton a labrador kutya 10 éves. Teljesértékű családtag.
2021. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
4 hullámos papagáj.
2021. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem aki egy állatot családtagnak tekint, ott vannak problémák a fejben. Még akkor is ha ez teljesen elfogadott a mai társadalomban.
2021. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
17-es! Háziállat! Van a kérdésben. Azt azért veszed, mert tetszik, szereted stb.. . Így igyekszel neki a legjobbat megadni. Ha nem vagy rá képes, nem kell venni.
2021. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#17, tudod, a hivatalos besorolás szerint a háziasított állatokat 2 csoportra osztják: haszonállat és társállat. Társ, érted?

Nekem is minden cicám családtag volt. Egy fedél alatt éltünk, ismertük, szerettük egymást, gondoskodtunk egymásról. Ettől lesz család a több különálló élőlényből, nem a papírtól.

2021. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Zsolti a keresztespók, már párt is talált, remélem jövőre sok kicsi pókkal bővül a WC sarok Faunája ...
2021. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!