Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a barátom átjön, anyám...

Amikor a barátom átjön, anyám mindig szoknyában van és a kanapén széttett lábakkal ül, hogy kilátszik a bugyija vagy előtte hajolgat úgy, hogy a fél feneke kilátszik. Nagyon bizarr ez. Mit tehetnék? Mellé még piszkál. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem lakom otthon, csak heti 1x-2x egy-két órára meg szoktuk látogatni a szüleimet. Apám elvan a konyhában, főz valamit vagy gépezik, nem mindig ül le hozzánk, akkor is csak egy kicsit.

Anyámmal mindig a nappaliban vagy a teraszon ülünk és mindig úgy ül, hogy a barátom pont szembe legyen vele. Szoknyában van ilyenkor, felteszi a labát terpeszbe, ugy hogy teljesen látszódik a bugyija (és ez nekem is rohadt kellemetlen) vagy ha le kell hajolnia úgy hajolgat előtte, hogy a fél feneke kivillan. Én sem vagyok amúgy kíváncsi erre, de a barátom már megemlítette, hogy ez mégis mi a fene. Próbáltam elhesegetni a gondolatot, hogy jajj ez csak véletlen, de ez már 2-3 hónapja szinte minden alkalommal megesett, amikor ott jártunk.

Emellé nincs túl jó kapcsolatunk, mert amióta a barátommal vagyok random elkezd csak úgy piszkálni, hogy "kövér vagy, fogyj le" "biztos ebben a p*csagyatyában akarsz jönni?? Hát hogy a fenébe nézel ki..de mindegy te tudod, nem engem nevetnek ki" "Hát mekkora valagad van!" "Szénhidrátszegény diéta kéne" "látom sprite-ot iszol" (ezt így tök lekezelően)

"még jó, hogy nem ettél a Zolikáéknál a csülökből, nem kell neked olyan zsírosakat enned. Egyél salátát" "néztél tükörbe? nagyon kövér vagy, neked 55 kilónak kéne lenned, szörnyen nézel ki" (68 kg vagyok, L-es nadrágmérettel, S/M-es pólómérettel és 80B melltartómérettel úgy kezel,mintha 180 kg lennék..)

"Azt hiszed, ha ezt a magasított derekú fekete skinny farmert veszed fel, te 10 kilóval karcsúbbnak fogsz kinézni? hát tévedsz, nevetséges vagy és borzalmasan nézel ki"

Bezzeg amikor én szólok vissza ugyanilyen undorító hangnemben, hogy "szerintem te meg használj több ránckrémet a löttyedt fejedre" akkor vérig van sértődve és elvonul.


Tanácstalan vagyok.


2021. aug. 16. 09:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

"Tanácstalan vagyok."

Miben?

Hogy mi legyen az egypercesben a konfliktus lezárása? Vagy fogadtatok és annyi pohár piát isztok ahányan írják, hogy a mama bszni akar/irigy/rosszindulatú/szúrnám/hármasban/.

2021. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%
Ha "nem jó a kapcsolat", akkor mi a lófacért járkáltok oda heti többször is? Nem is csak beugrotok köszönni, hanem ott üldögéltek órákon át. Én biztos nem mennék.
2021. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
98%

Good one. Nemtudom milyen tanacsokra számítassz amire magadtol nem jönnél rá.

Beszeld meg vele, de ha a baratod szól ra illedelmesen sztem még hatasosabb.

2021. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mindig úgy vagyok vele, hogy jajj mégis csak az anyám, csak nem fog beszólni megint, aztán sértődés van, hogy sosem megyünk át, de a barátom szüleihez szinte minden nap átugrunk egy kicsit.
2021. aug. 16. 09:23
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Ne menj oda! Probléma megoldva
2021. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el neki, hogy minősíthetetlenül viselkedik és többet nem mentek oda, és tartsd is magad ehhez, hogy nem mentek oda. Ennyi amit tenni tudsz. Erre nincs más megoldás, ne legyél naiv. Ha már hónapok óta csinálja nem fogja abbahagyni magától.
2021. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
szembesítsétek amikor csinálja, kérdezzetek rá hogy anya miért mutogatod nekünk a bugyidat
2021. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan nem véletlenül csinálja. Féltékeny hogy nektek van szex...

Neki is jólesne egyszer... Aztán kísérti a sorsot hátha.

Tudja hogy nem szabad de annyira annyira hiányzik neki, hogy nem bír a kísértéssel...

Hát ezt a részét nekik kell otthon rendbe tenni miért nincs szex... Ketten hozták össze apuddal.


Tedd szóvá anyukádnak... Na az se fog tetszeni neki, azt hiszi egyébként hogy te nem tudsz erről semmit a pasid meg nem szót érte...

De legalább észreveszi. Rákérdezhetsz hogy rendben van -e a szex odahaza... Ha nincs hát tegyen valamit érte...

Pont lényegtelen ki miatt nincsen már, ha tesz érte akkor lehet lesz.

HA nem tesz semmit marad minden ahogy volt.

Szerintem ne hagyd szó nélkül...

2021. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

mivel anyád se túl kedves.

mikor épp széttárt lábakkal ül a pasiddal szemben, mond meg neki, hogy zárja már össze a lábát, mert k----kellemetlen, hogy a vén vagináját mutogatja.

amúgy meg ha nem tud viselkedni, nem kell odamenni.

2021. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Nektek nincs életetek, hogy ha nem az egyik anyucinál vagytok akkor a másiknál? Nekem nincs bajom se anyámékkal, se anyósomékkal, teljesen jó a viszony, de biztos megbolondulnék, ha egyfolytában ott kéne ülni valamelyiknél.
2021. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!