Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorom megkeseríti a családi...

Sógorom megkeseríti a családi összejöveteleket?

Figyelt kérdés
Nővérem férje mindig is fura volt nekem. Az első pillanattól nem szimpatikus édesanyámnak sem. És ez kölcsönös. Anyum (amúgy neki is van egy jelleme) azonban próbálna normális kapcsolatot kialakítani az unoka miatt. Merthogy van egy 3 éves lányuk. Nem sűrűn látogatják meg anyuékat. Azonban minden látogatás alkalmával pofákat vág mindenre, szemét forgatja, nem enged a gyereknek semmit, beszólogat. Egyedül soha, csak nővéremmel ritkán engedi a gyereket. Nem is értem miért ragaszkodik annyira hogy ő is jöjjön, mikor a fent említett viselkedés miatt mindenki csak feszült és senkinek nem hiányozna. Anyumék nem mernek szólni, mert félnek hogy akkor többet az unoka sem fogja engedni. Mi már ott tartunk, hogy nem megyünk ha ő is ott van. Csak hát így ugye a testvéremmel és unokahugommal sem találkozok. Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?
2021. aug. 19. 13:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
19 Ő meg se próbálja viccnek beállítani. Pofákat vág meg forgatja a szemét állandóan 🙄
2021. aug. 19. 20:06
 22/25 anonim ***** válasza:
85%

#21, és mindeközben a felesége? Anyád lánya..? Az unoka anyja?

Őt ez nem zavarja?

2021. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ül és meg se szólal. Mikor beszéltem vele hogy ez nem oké, csak a vállát rángatta
2021. aug. 19. 20:19
 24/25 anonim ***** válasza:
80%

hagyni kell a fenébe. Én sógornőm szülés után depis lett ezért anyósoméknál aludhattak a kicsivel, hogy lekerüljön egy kis teher a vállukról. Ebből a pár napból végül az lett, hogy most már MINDEN pénteken odamennek és vasárnapig ott vannak. Közben anyós főz, unokázik ők meg lógatják közben a töküket, mert úgyis van dada. Ja és akkor is átmennek ha a gyerek beteg vagy anyósék betegek... Megjegyzem anyósomék még aktívan dolgoznak, szóval a szabad hétvégéjüket veszik el.

Viszont úgy vagyok vele, anyós nem áll ki magáért akkor így járt, én max igyekszem sógorékat kerülni(folyton "viccesen" beszólnak nekem, szánt szándékkal bántóan és ha nem rájuk figyelnek, hanem velünk beszélgetne anyós máris jön a befurakodós féltékenykedés), a többi meg anyós problémája.

2021. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én értem miről beszélsz. Te annyit tudsz tenni, hogy nem találkozol vele (bár ha nekem vagy a gyerekemnek szólna be valamit, elküldeném a halál f a sz á r a). Anyádék meg tűrjék, ha akarják. Miután a tesóddal való beszélgetés nem használt, nem tudsz semmit csinálni.
2021. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!