Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tojhatnám le lélekben,...

Hogy tojhatnám le lélekben, hogy minden családi összejövetelen kb.levegőnek néz a férjem testvére?

Figyelt kérdés

Igazából alapból felbosszant az, hogyha valaki ignorál miközben mindenki mással meg elbeszélget. Igazából nem tudom megérteni,hogy miért csinálja ezt a sógorom már 4.éve kb mióta a családban vagyok. Én semmit nem tettem ellene, mégis helyből jobban gyűlölhet engem mint bárki más nekifutásból.

Nem annyira szokott ez foglalkoztatni, de roppantmód idegesítő, hogy ha elmegyünk vendégségbe hozzájuk, akkor is mintha ott se lennék kb. Az én férjem az ő feleségével persze tök jól elbeszélget. Mikor én beszélek, akkor se figyel amúgy rám. Titeket ez nem idegesítene?

Családcentrikus ember vagyok, de ez már 4. éve elég kellemetlen számomra. Veletek is van ilyen?


27/N



2020. dec. 13. 17:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Próbálj meg te lenni a középpontban. Mondjuk tudom hogy rosszul esik, engem úgy általában levegőnek néznek, nem csak a családomban de munkahelyemen is.
2020. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

1. Hozzájuk nem mennék.

2. Ha máshol vagyunk egy helyen, akkor nem foglalkoznél vele.

2020. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Soleil válasza:
30%
Próbálj úgy a középpontba kerülni, hogy ne veszítsd el a méltóságod. Ha görcsös előtérbe kerülést produkálsz, az csak ronthat a helyzeten.
2020. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az kikerülhetetlen,hogy ne menjünk hozzájuk. A férjem jóban van a testvérével. Én is felvettem már nagyrészt ezt a "nem nézek rá" stílust, de én ezt a helyzetet nagyon nem kedvelem. Bosszant, hogy amíg a férjem tök jól elbeszélget, meg figyel az ő feleségére addig az ő testvére nem tudja ugyanezt megtenni.
2020. dec. 13. 17:51
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Tedd ugyanezt. Ha beszél, akkor kezdj el beszélni, mintha ott sem volna. Nézd levegőnek. Akár kérdezd is meg, hogy jé, ő akkor most nem jött el? Ha valaki ennyire patkány, akkor csakis így lehet ellene tenni.
2020. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem előtérben akarok lenni, csak nem értem ezt a szinte "direkt ignorállak és semmibeveszlek" stílust.
2020. dec. 13. 17:53
 7/23 Soleil válasza:
91%
Olyan brutális sok rosszindulat, gyűlölet van sok emberben, hogy lehetetlen elkerülni ezeket a helyzeteket. Valószínűleg nem vagy neki szimpatikus. Nincs itt nagy titok.
2020. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Elég bunkó hozzáállása van a sógorodnak. Meg kellene kérdezned őt szemtől szembe hogy mi a baja veled.
2020. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Hat közlöd a férjeddel, higy egy bunko fax a testvére és mivel magasról xarik rad, te is így teszel és NEM mész hozzájuk. Közlöd, nem pedig kéred, ért ő mindegy hogy a férjednek mi a véleménye erről, te nem mész.

Máshol pedig te is levegonek nézed őt. Ennyi

2020. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Én valahogy nem tudtam volna várni 4 évig. Egyszer biztos rákérdeztem volna már, hogy van-e valami problémája velem, mert én ezt veszem észre. Vagy legalább a feleségétől. Neki csak el mondja.

Aztán az is lehet, hogy szép vagy, és az asszony fenyegeti otthon, hogy ne merjen rád nézni. 🙄🤭

2020. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!