Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnatok 1 par tanacsot h h...

Adnatok 1 par tanacsot h h ferkozzem a baratom edesanyja kozelebe es h mikent erjem el azt h kedveljen?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok es a szomszedfiu a baratom o 16 es szeretnek az edesanyja kozelebe ferkozni nem akarom h rossz velemenye legyen rollam...mert a multkor elentem 1 buliba a baraom nelkul s majdnem szakitottunk es az edesanyja azt tanacsolta h szakitson velem mert 1 huje kis liba vagyok....adjatok 1 par tanacsot
2010. aug. 29. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van...
2010. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha átmész hozzájuk, és anyuka főz épp, menj oda hozzá beszélgetni, esetleg kérdezd meg segíthetsz-e valamit. Vigyél egy tányér saját készítésű sütit, mosolyogj sokat, kérdezd meg milyen napja volt, érdeklődj a munkája iránt, legyél rendesen, kulturáltan felöltözve, ha átmész, mindig mosolyogj, ha köszönsz, és azt is szép hangosan. :)

Meg persze add önmagad, ne ámíts más arccal senkit, az sosem sül el jól. :)

Sok sikert!

21/L

2010. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

ha 14 évesen így tudsz csak írni akkor én sem szívesen tűrnélek meg a gyermekem mellett...

meg amúgy is 14 évesen én még babáztam:-S

2010. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Ez szakállas hiba kiscsaj!


A pasidnak kell választania, te, vagy az anyja!!


Ha nem te kellesz neki, akkor dugja meg az anyját!


És sosem a lánynak kell jóban lennie a srác anyjával, hanem az anyának kell jóban lennie a fia szerelmével!!


Nem a srác anyja fog unokát szülni majd később hanem te!


Minden család élén a nő ál!!


Sose állj be a sor végére mert cselédet csinálnak belőled!


Moshatsz főzhetsz takaríthatsz mint a bolond, nem csak a férjedre, hanem még az anyjára is majd!

2010. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként meg keress olyan pasit aki már nem anyuci szoknyáját fogja, hanem igazi férfi!


Csak ne hagyd magad kihasználni!

Maradj meg nőnek, azaz vonzónak, és felsőbbrendűnek!!

2010. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Mindketten gyermekek még, jó hogy a fiú nem veselkedik férfiként a kislány pedig nőként. Ugyan már, Ti értitek is amit írtok vagy csak írtok mert az jó...?!


Kislány te először tanulj meg írni, mert az alapján amit és ahogyan írsz azt látom, hogy a barátod anyukája jogosan szólt be. Meg amúgy is 14 évese mit akarsz?! Gyerek vagy még...

2010. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Ne akarj a közelébe férkőzni.

Minek?

A szimpátia nem elhatározáson és manipuláción múlik.

Amúgy igaza van annak, aki azt írta, hogy soha ne kuncsorogj senki szeretetéért. Nem szeret, nem szeret. Kész. Van ennél nagyobb tragédia. És különben sem jelent semmit. Lesz még egy csomó barátod, amíg megtalálod az igazit, nem kell nya.lni az összes anyjának a seg.gét.

2010. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó vagyok: a barátja anyja NEM jogosan szólt be. Mit képzel magáról, hogy leh.ülyelibáz egy másik embert? Csak mert elment egyedül szórakozni, meg veszekedett a barátjával (ez ebben a korban természetes életkori sajátosság)?! Gondolom, ha a kérdező fiú lenne, és úgy ment volna el egyedül szórakozni, senkinek nem lenne semmi problémája vele. Azt hiszem ebben a történetben inkább a fiú anyja a h.ülyeliba (mindig az, aki a másikat ok nélkül bántja, vagy egyszerűen csak azért mert tudja hogy felette áll a hatalmi hierarchiában, és ezzel primitív módon visszaél - jelen esetben a fiú anyja).


36/n

2010. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!