Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne pofátlanság megkérde...

Nem lenne pofátlanság megkérdezni? Ha nem, hogy kérdezzek rá? (lent részletek)

Figyelt kérdés

itthon nagyon rossz a helyzet a családobbal, a keresztanyukámnak van a városban egy lakásuk és falun is van egy házuk. úgyhallottam, h a városi lakásukat már nem nagyon használják. és odaköltöznék egyedül. suli mellett vállalnék munkát is és beleszállnék a költségekbe.

18\L


2010. aug. 30. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne csinald. Én is ezt tettem, csak egy fiuval költöztem el, persze mi is sajat hazba, nem kellet abi, de aztan nem volt jo sehogy, a fiu megcsalt, es en is csak 18 voltam, most leszek 19 es ujra itthon dekkolok, es folyton azt kell hallgassam h "maradtal volna itthon a seggeden mig befejezed a sulit" - es most belátom h igazuk van. Fiatal vagy még, en is ugy gondolkodtam mint most te, de nem sult ki semmi jo belolle.
2010. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!