Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a viselkedés? Mit...

Normális ez a viselkedés? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, 11 éve egyedül élek, egyedülálló vagyok.

Anyukám van, hogy napokig felém se néz. Ha hívom nem veszi fel, de előbb utóbb, keres..


És van, hogy egy óra alatt 6x felhív telefonon (!) plusz sms - eket küld: "mi történt veled????" "vedd fel!!" mert éppen nem voltam telefon közelben és nem vettem fel a telefont. És mindezt egy, nagyon maximum két óra alatt.

Azért hív, hogy megkérdeze mit ettem..


2021. szept. 11. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem. Mondd meg neki, hogy ne csinálja.
2021. szept. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Ezt az én anyám is csinálta, azzal a különbséggel, hogy ő nem tartott pár napos szüneteket, folyamatosan rángatta a telefont. Ellenőrizni akart. De más témája nem volt, megkérdezte hát, hogy mit ettem.

Egyszer szakadt a cérna, a botrány, amit rendezett, az égig ért. Akkor szakítottam meg vele minden kapcsolatot. Legközelebb apám temetésén látott.

2021. szept. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Mondd, hogy ne féltsen agyon.
2021. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Mibe telik közölni vele hogy ne zavarjon iylen gyakran?
2021. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Anyósom ugyan ezt csinálja a fiával. Van hogy hetekig nem telefonál le se szarja mi van vele(ünk), majd unatkozik és egymás után el kezdi hívni 10szer is ha nem veszi fel. Sőt volt olyan hogy éjszaka 11-kor telefonált egymás után többször. Aztán férjem leállitotta.
2021. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!