Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamilyen esemeny folytan...

Ha valamilyen esemeny folytan valasztas ele kerulnetek, akkor kit valasztanatok? A parotokat vagy a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 07:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

alapból a gyereket.

Azonban, ha már nagy, és mondjuk féltékenységből szekálná a páromat, megmondanám, hogy ebbe(párommal a helyzetbe) nem szólhat bele.

2010. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Ilyet egyántalán hogyan lehet megkérdezni? Teljesen mindegy, hogy milyen a helyzet, egyértelmű, hogy az ember (számomra legalábbis) a saját gyermekét választja.

Ha már kompromisszumot nem lehet kötni, de ez egyántalán milyen kérdés, már ne is haragudj.

2010. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Olyasmire gondolsz, hogy pl mindkettő alatt egy bomba van, de csak az egyik hatástalanítására van idő?!

Én először a gyereket próbálnám menteni, mivel ő az esélytelenebb bármiféle menekülési akcióban... De közben végig azon járna az agyam, hogy mentsem meg a párom, és mindent megtennék, hogy őt is megmentsem.

2010. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

hogy lehet ilyenen elgondolkodni??

a szerelem múlandó!!Inkább nem irom le mit kivánok az olyannak aki egy pasi miatt dobja a gyerekét!

2010. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

A gyerekeimet.(mint ahogy tettem is...)

Egyébként ez nem mindenkinek ilyen egyértelmű.

Ismerek olyat, aki 10 éve remekül elvan egy olyan nővel, aki nem foglalkozik az élettársa gyerekeivel.Semmi kapcsolat nincs köztük.Nem viszi oda a gyerekeit,nyaralni, kirándulni, bármilyen programra mindig 3-an mennek.

2010. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szeretem a páromat, de a gyermekemnél fontosabb ember nem létezik számomra a világon!!!Szóval a gyermekemet!
2010. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Fogalmam sajnos szitutól függ és attól milyen életszakaszban történik.
2010. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

Hát ez egy hülye kérdés.Sokmindentől függ:

pl: milyen viszonyban állok az érintettekkel, mennyi idős a gyerek, ill. a páromtól van-e.

Múltkor volt egy hasonló kérdés, ott is valaki azt mondta, hogy gyereke csak egy van, párja meg lehet ezer...hát nem tudom.

Én nem tudnék választani a párom és a (feltételezem) közös gyermekünk között.

2010. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnék választani. Ha valakit mindenképpen fel kéne áldozni, az én magam lennék.
2010. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

08:07-es vagyok.

Közben elmélkedtem még a kérdésen és eszembe jutott, hogy Hanem pl a férfinak kell választania... amikor szülés közben azt mondja az orvos, hogy a gyerek vagy az anya?!

Szerencsére én nő vagyok, és nem kéne döntenem...


De ebben a helyzetben az anyának ugyanez a döntéshelyzete van. Mert, ha a gyereket választja, akkor a "párját" elveszíti, hisz meghal, de ha az életet választja, és ezzel a házasságot és a párját, akkor a gyereke hal meg.


Szóval, ha nem baj én megkérdezném azokat a nőket, akik azt mondták, fúúúú még jó hogy a gyereket, szerelem lesz több is... azok ebben a helyzetben is a gyereket, azaz a halált választják?

2010. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!