Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esemény, -ek voltak...

Milyen esemény, -ek voltak életed során, ami a legjobban a padlóra tett lelkileg és amiből a legnehezebb volt kikecmeregni?

Figyelt kérdés

Gondolok ezalatt megcsalásra, betegségre, halálra stb.

Ha lehet kort és nemet is kérnék.


2010. aug. 31. 10:02
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%

Istenem micsoda szomorú sorsok....:(

Vannak szerencsésebbek akiknek eddigi életük során a tragádiát "csak" egy nagy szerelemnek hitt párkapcsolat elvesztése jelenti köztük vagyok én is. Annak idején rossz társaságban is voltam és egy nagyon kedves ismerősöm mondott egy nagyon jó dolgot igaz kicsit olyan stílusban tálalta a dolgokat mint a Csernus doki:)

Keress egy pontot az életedben amihez bármikor visszatérhetsz ha valami baj ér amibe bármikor tudsz kapaszkodni. Tudom nem könnyű...nekem az édesqanyám ez a pont..ha ő sem lesz na azt hiszem én akkor leszek igazán kilátástalan és a padlón bár reményeim szerint addigra lesz gyermekem akiben megtalálhatom azt az alap pontot amibe kapaszkodni tudok.

Mindenkinek ezt tanácsolom és szívből kívánom legyen egy olyan dolog az életében amihez kapaszkodni tud.

Az édesanyákat elvesztőknek: azt hiszem ez a világon a második legnagyobb fájdalom (számomra az első a saját gyermekünk elvesztése) nem tudom hogyan teszem túl magam rajta ha egyszer bekövetkezik. nektek sok erőt és kitartást kívánok.

A sérült gyermek születése is hatalmas sokk közeli jóbarátoknál is van egy dawn kóros kislány..amit a jóisten az egyik részből elvesz egy másikba visszaad...gondolok itt arra hogy bár sosem lesz olyan mint "normális" társai de hihetetlen mértékű szeretet van benne, hatalmas vidámsággal.

Kitartást mindenkinek és a végére egy kis közhely: Meg kell ragadni az élet legapróbb szépségeit is...én ezen vagyok.

2010. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
ja 27/L voltam
2010. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Örülök hogy egyesek luxusnak tekintik hogy ha valaki a padlóra kerül.Gondolom az ilyen ember gondtalan életet él.
2010. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Tavaly júniusban szétmentünk a párommal 5 év után. Hirtelen itt álltam egy idegen országban, a nyelvet alig beszéltem, a barátaim mind az ex barátai (soha, egyik sem keresett a szakítás után!!), családom Magyarországon, munkám, nyelvtudásom semmi.

De itt maradtam, fogytam vagy 10kilót (kezdetben nem volt pénzem ételre...), találtam munkát, és ma már vannak barátaim, nem jelent problémát a kommunikáció. Azért iszonyúan egyedül voltam, nehéz volt felállni ebből a kudarcból - nem fogok hazudni, azért jöttem ki a pasi után, mert hittem, hogy házasság lesz a vége. Még mindig haraggal gondolok Rá, ezek szerint nem vagyok túl a dolgon, de büszke vagyok mindarra, amit tiszta önerőből elértem. És vékony is maradtam ;)

Nomeg megtanultam a leckét, miszerint soha, semmiben senkire nem számíthat az ember, csak saját magára! Egy pillanatig sem fogom megengedni magamnak még egyszer, hogy másoktól függjek, akár anyagilag, akár érzelmileg.

25N

2010. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem olvastam el az összes választ,de rossz látni,hogy mennyi mindenkinek jutott ilyen nehéz sors..Volt pár dolog az életemben ami a padlóra küldött,többek között a gyerekkorban történő napi szintű verések,megaláztatások,érzelmi zsarolások,a folyamatos szeretetéhség,éhezések,mert édesanyám alkoholista volt és arra kellett a pénz,aztán az anyám halála(14 éves voltam akkor),majd rá két évre édesapám öngyilkossága anyám halála miatt(16 voltam akkor),aztán a kilátástalan munkakeresés,hogy eltartsam a húgomat és az öcsémet,majd 19 évesen megerőszakoltak(még szűz voltam),és most pár hete derült ki hogy meddő vagyok,és az a vicc,hogy már olyan szinten közömbös vagyok a saját életem iránt,hogy ez már nem is tudott úgy földhöz vágni,főleg hogy egyébként sem bízom a férfiakban az eset után,férfi nélkül meg nehéz lehet gyereket csinálni..20/L
2010. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sem jutott könnyű sors:

-a szüleim elváltak, rengeteg veszekedés, marcangolás, jogi dolgok

-Anyukám meghalt amikor 15 éves voltam

-Apukám depressziós, semmit sem csinál-én gondoskodok a háztartásbeli dolgokról

-segítettem egy pszcihopatának aki hónapokon keresztül üldözött és megfenyegetett többször is

-szerelmes egy fiúban akinek régen tetszettem de mára már nem néz rám úgy


L/18

2010. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az, hogy rátaláltam erre a rohadt oldalra, és azóta sem tudom abbahagyni!



Közlési kényszerem lett tőle!!


Perelni fogok bxátok + :D:D

2010. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

1. testvérem betegsége

2. kórházban voltam 7-8.ban is, és nem sikerült jól a továbbtanulás sem és a pályaválasztás sem

3. nagyon meghíztam (hormonzavar)

4. anyukám, majd nagybátyám halála

5. súlyos depresszió miután akit szerettem, csúnyán viselkedtem vele, nagyon megbántottam őt, szenvedést és fájdalmat okozva (és úgy érzem, soha sem fogom tudni jóvátenni ezt és sosem fognak nekem már megbocsátani; ill. rajta kívül soha senki nem lesz számomra)

2013. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!