Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélek a barátomnak hangfájl...

Beszélek a barátomnak hangfájlban de valaki áll az ajtóm előtt, annyira idegesítő mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerintem valamelyik unokatesóm az, vagy tesóm de ha kimennék az kínos lenne.

Miért kell hallgatózni az ember ajtaja előtt???


16l



2021. szept. 13. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Honnan tudod hogy hallgatózik?
2021. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha zavar, akkor menj ki. Nem neked lesz kínos.

(Amúgy milyen hülye szokás már hangfájlba beszélni, sose értettem, hogy ez mire jó. Ha beszélni akartok, akkor telefonáljatok. Ha meg nem, akkor írjatok.)

2021. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Ronts ki az ajtón!! Kíváncsi, azért hallgatózik.
2021. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
nem tudom miert lenne kinos kimenni 🤷‍♀️ en a helyedben kinyitnam az ajtot, aztan megmondanam annak aki ott all elotte hogy ez bunkosag es megkernem hogy menjen el. Oszinte kommunikacio🤗
2021. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
99%
Neki lenne kínos, ha kimennél és rajtakapnád, nem neked. Ha kimész és valóban hallgatózik valaki, nyugodtan közölheted vele, hogy ez illetlenség. Neki lesz ciki.
2021. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerübb lett volna kinézni mint közvéleményt kérdezni erről. :D
2021. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 qkker1 ***** válasza:
90%
Ez milyen marhaság, hogy hangfájlban beszéltek? Írj, és hiába hallgatózik!
2021. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Mond azt a hangfileba: "Képzeld valami kis köcsög faszverő hallgatózik az ajtómnál, de mindjárt kimegyek és lezuzom a gólyoit."


:)))))))

2021. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki csak WC-re és csak észreveszi magát
2021. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Ennis jobban szeretem a hangfajlt a baratnommel. Nem az van hogy telozunk es kotelezoen most csak vele kell beszelni yx perceken keresztul, hanem hangfajl kozott tudok mast is csinalni, egy ora mulva is tudom kuldeni neki azt ami eszembe jut, es folyamatosan beszelunk egy ket mondatot. Es nem hivogatjuk egymast akarhanyszor eszunk be jut valami. es majd meghallgatjuk amit a masik kuldott mikor eppen jo es ra erunk. Es tok jo mikor telomat kezbe veszem hogy van egy kis hanguzi. Ha nem erek ra kesobb is tudok neki valaszolni!
2021. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!