Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya azt eszi amit főz, és...

Anya azt eszi amit főz, és azt főzi amit szeret. Ha én azt nem szeretem, nem eszem. Ez minden családban így van?

Figyelt kérdés
Ha Anya főzelékre vágyik, akkor főzeléket főz, mondván, hogy ő dolgozik meg a pénzért, amiből alapanyagokat tud venni, és utána ő áll a tűzhely fölött is. Ha én nem szeretem a főzeléket, akkor én aznap nem kapok ebédet, mivel főzelék az ebéd, magamra vessek ha azt nem eszem meg. Ha Anya valami olyanra vágyik, amit én nem szeretek, akkor azt megfőzi, én pedig nem eszem semmit, és ez mindig így van ilyen esetekben. Ez máshol is így van?
2011. febr. 25. 14:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:
54%
Éhes ember nem válogat.
2011. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nálunk pl nem. Mi öten vagyunk, a testvérem, nagyanyám, a szüleim, és én. Mi meg szoktuk előre beszélni, kb egyszer van a héten olyan hogy én nem szeretem amit főz anyám, és akkor rendelek magamnak valamit, vagy csinálok, vagy hoznak nekem kifőzdéből.
2011. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk úgy van hogy tudja anya mit nem szeretek és mindig közösen beszéljük meg hogy mit főzzön mondjuk hétvégén...bár én nagyon kevés dolgot nem eszek meg...
2011. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim ***** válasza:
84%
Mindig azt főzőm ami jó a gyereknek és a férjemnek.A férjem például utálja a milánói makarónit.Én imádom,de ha azt főzők akkor neki külön.
2011. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
86%
hány éves vagy?
2011. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem így van. Mindig az az ebéd, amit Anya akar enni, nagyon ritkán kérdezi meg, hogy én mit szeretnék. Amikor tudja, hogy olyan az ebéd, amit nem tudok megenni, annyira nem szeretem, akkor szól, hogy nekem ma nincs ebéd.
2011. febr. 25. 15:04
 7/138 anonim ***** válasza:
36%

öcsém 10 éves léttére tud rántottát,melegszendvicset csinálni,meg hot-dogot is és nem nyafog ogy "fújj,főzelék"...

egészséges,edd meg...vagy csinálj magadnak kaját,vagy ne panaszkodj hanem éhezz

2011. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/138 A kérdező kommentje:
16.
2011. febr. 25. 15:04
 9/138 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan olyan kérdés amire hiába válaszolgatnak az emberkék lelkesen, totál felesleges, mivel ezt neked kell otthon megbeszélned.

Vagy beszéld meg anyuddal hogy főzzön olyat amit te is szeretsz vagy kérd meg hogy hadd főzzél te is néha, 14-15 éves kortól pl. már lehet simán főzőcskézni tanulni.

2011. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/138 anonim ***** válasza:
79%
Szomorú ezt hallani, mert mások bizony gondolnak arra is, hogy mit szeretnek a gyerekeik, és nem ennyire önzők. De gondolom Anyukád utál főzni, ahogy írtad ott ácsorogni a tűzhely mellett. Lehet, hogy megbeszélhetnéd Vele, hogy főzzön mást is a főzelék mellé, és Te besegítesz neki a konyhában, hátha így már hajlana arra, hogy ne csak magára gondoljon...
2011. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!