Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok, ha valamelyik...

Hogy reagáltok, ha valamelyik szeretett családtag nekiáll a családi asztalnál teljes meggyőződéssel visszhangozni valamelyik aktuális primitív fideszes propagandaszöveget?

Figyelt kérdés
És ha netán vitába bocsátkoztatok, mi lett a vége?

2021. szept. 16. 09:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
28%

#9

"Ostobaság lenne politikai vitát csinálni családon belül csak mert nem tetszik amit a másik gondol"

Ez amúgy nem igaz.

A fidesz kampánya rendszeresen emberek lejáratásáról szól. Ha pl. az asztalnál azt hangoztatja, hogy Hadházy megölte a szomszédját, akkor azért lehet perelni is.

Ehhez nincs joga.


"konkrétan meghallgattam egy interjút, ellenzéki oldalon már a szalagcímbe olyat írtak ami nem hangzott el az interjú alatt"

Ezért kell független és nem ellenzéki médiát nézni.

A nyugati fény nyilván ökörségeket ír.

2021. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
93%
Aha, és szerinted családi ebéd közben jön elő, hogy most gyorsan feljelentjük?
2021. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
42%
Pont úgy, mintha ezt Gyurcsányi propagandaszöveggel tenné. A politika nem való a családi ebédhez.
2021. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
9%

#13

Áh, szóval tőled akár kisgyerekeket is mészárolhat le az asztalnál, mivel ebéd van, így teljesen okés szerinted. :DDD

Megint valami okos megszólalást láthattunk.


Amúgy senki nem beszélt ebédről, akár monopoly-zhattok is, tök mindegy.

Arról volt szó, hogy van-e joga bármit mondani. Nincs, a jog nem szánik meg azért mert pl. ebéd van.

2021. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
21%
Gyurcsány! Brrr! Elég volt belőle és politikájából!😡
2021. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy én szerencsés vagyok. Nagyanyámnál előjött a téma, mikor nézte a közmédiát. Kb. 3 perc után meg tudtunk állapodni abban, hogy nem értünk egyet. Utána az idő többi részében jól elvoltunk. De ehhez mindkettőnk részéről kellett némi önuralom.
2021. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
98%

Gyerekként volt benne részem 1x 2x, hogy a felnőttek hazamenésig összevitatkoztak politikai dolgokon. Na én akkor megfogadtam, hogy soha nem lesz a politika téma sem családi sem baráti asztalnál függetlenül attól, hogy ki mit pártol, ha valaki mégis belekezd akkor egy “nem érdekel a politika” mondattal véget vetek neki, ha nincs kivel beszélni róla, egyedül már csak nem beszélget magával.

Nekem a legjobb barátnőmmel nem egy a politikai álláspontunk, ezt egyszer nagyon gyorsan rövidre zártuk, és soha többé nem hozzuk szóba a politikát semmilyen formában.

2021. szept. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
84%
Ez pont most volt valamelyik nap. Pedig nem szoktunk politizálni és nem is vitatkoztunk soha ilyeneken. Pont vasárnapi ebédnél jött elő a szüleimnél. Egyszer említettem, hogy xy politikus nekem szimpatikus. Na ebből kerekedett egy óriási vita. Nem is biztos hogy rászavaznék, csak szimpatikus. Megkaptam, hogy biztos a főnököm befolyásol és magamra kellene hallgatnom, mert ez a párt ilyen, olyan amolyan. Én úgy felháborodtam, hogy nem is politizálunk a munkahelyen, meg sehol. Mintha h.ülye lennék. És akkor szót szót követett. 3 napig nem is beszéltem velük, hogy képesek egy politikus miatt összeveszni a lányukkal, miközben ők sem szerették őket régen. Megbeszéltük anyukámmal, hogy ezen nem szabad többet összeveszni.
2021. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a politika, a vallás és a telefon tabu az asztalnál. Elfogadta mindenki.
2021. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
86%
Elengedem a fülem mellet, vagy egy "bocs , de nem érdekel" Vagy "bocs, de egész nap ezzel hülyítik az embereket a hírekben, nem lehetne legalább ilyenkor a politika helyett a családdal foglalkozni" mondattal elhessegetem az egészet, mielőtt agyvérzést kapok hogy valaki a fidesz hazugságait szajkózza. Én se nyomom a politikai nézeteim az illetőre, főleg nem akkor mikor egymással kéne törődni, nem ilyen szarságokkal.
2021. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!