Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok, ha valamelyik...

Hogy reagáltok, ha valamelyik szeretett családtag nekiáll a családi asztalnál teljes meggyőződéssel visszhangozni valamelyik aktuális primitív fideszes propagandaszöveget?

Figyelt kérdés
És ha netán vitába bocsátkoztatok, mi lett a vége?

2021. szept. 16. 09:28
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
90%
Jártam így. Unokatesóm eljött a két kislányával vendégségbe. Ülünk az asztalnál, már nem is tudom miről volt éppen szó, de egyszercsak megszólal, hogy; az a k'rva soros. Nem hittem a fülemnek, hogy egy felnőtt embert hogyan lehet ilyen könnyen megvezetni.
2021. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer volt már, rövidre kell zárni a történetet. Vagy meg kell mondani neki határozottan hogy fejezze be a politizálást, vagy pedig csak simán figyelmen kívül hagyni, aztán egyszer abbahagyja.
2021. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
78%

Én már egyiket se hallgatom meg. Ez az ellenzék is totál csalódás, ugyanazokat a módszereket követik ők is, aztán még beállítják magukat jobbnak.

Mindkét oldal híreit olvastam és kb ugyanúgy hazudnak. Sőt, olyan dolgokkal kampányolnak a kormányra sárt dobálva, ami eleve hazugság. Úgy csinálnak mintha nem lenne mibe belekötni, hogy hazudni kell (pedig lenne mibe), nem értem miért... már arra gondoltam, hogy az az oka, hogy ami tényleg gond, azt ők is ugyanígy csinálnák, ezért kreálnak hülyeségeket...

Szóval bármelyik propaganda szöveget kezdi egy rokon nyomatni, egyszerűen más témába kezdek bele.

2021. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk van több mentális beteg, az hogy ő épp Fideszes elég baj neki, én inkább nem reagálok.


Viccet félretéve, nálunk mindenki van olyan intelligens, hogy nem politizálunk, főleg nem asztalnál ülve

2021. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
86%

Én már rájöttem, hogy fideszessel vitatkozni olyan, mintha a falnak beszélnél. Csak nyomják és nyomják a propaganda dumát, de nem gondolkodnak.

Én ilyen helyzetben nem válaszolok, ill. elkezdek másról beszélni.

2021. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem kollektívan kitagadnánk azt, aki ezt kezdené fújni.:)


Viccen kívül: egy ismerősöm miatt kerültem otthon kellemetlen helyzetbe. Épp kocsi nélkül voltam, ő felajánlotta, hogy elvisz elintezni ezt - azt, és be kellett ugrani a szülőkhöz is valamiért. Őt is behívtam, gondoltam elhozom onnan amit kell, iszunk egy kávét és megyünk tovább - erre mire beértünk a csészékkel, ő nagyban térítette apámat a fidesz-zombi agymenésével. A mai napig nem tudom, apu hogy bírta ki, hogy ne hülyézze le és menjen inkabb füvet nyírni, de valahogy megállta. Én úgy égtem miatta, mint a rongy. Előtte nem sokkal derült ki számomra, hogy nem egy oldalon állunk, addig nagyon értelmesnek tűnt, de akkor és ott egy világ omlott össze bennem. Kedveltem még, de egy életre kiábrándultam belőle, mint férfiból. Amikor megtudtam, hogy 'az', akkor volt is egy keményebb vitánk telefonon, kis híján lecsaptuk, aztán inkább félretettük, mert különben halálosan megsértettük volna egymást.

Később kiderült, hogy mentális zavara is van (paranoid téveszmékkel - mindjárt jobban érthető, miért szopta be a migráncs - soros - prüsszel - rigmusokat), így ma már egyáltalán nem beszélünk. Szerencsére nem lett családtag belőle...

2021. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Apám nagy fideszes. Ha elkezdi netán, mondom neki hogy be is fejezheti, mert nem érdekel, utálom az összeset!

Egy időben összevesztünk, meg akart győzni az oltásról is. Mondtam, hogy hagyjuk a fenébe, mert úgysem győzzük meg egymást. Apámmal nem lehet vitázni, mert csak neki lehet igaza. Vagyis nekem nem lehet igazam... Sosem lehetett..... Nem tudom másnak ad e, nekem nem ad soha. Én hülye vagyok hozzá, én nem tudok semmit -szerinte. Arról sem, amit én tapasztaltam saját bőrömön.


Most meg a baratosnőm lett nagy fideszes. Elment hirtelen a semmiből és beoltatta magát, mert kell a kártya és a stop gyurcsányt reklámozza. Nem kaptam agyvérzést tőle... Tudja mi a véleményem úgy mindenről. Az oltásról meg a fideszről meg a többiről. Nem is mer nekem semmit mondani.

2021. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos néhány válaszból kiviláglik mennyire megosztotta a fidesz-propaganda a társadalmat és a családokat. Szüleimet is fidesz-zombivá gyalulta a folyamatos agymosásszerű információ amit ezer felől kaptak/kapnak. Nem lehet betörni ez alá a burok alá, hiába próbálok. Vicsorogva, illetve kéjes, lenéző vigyorral liberálisnak neveznek engem. Gyurcsány visszajoveteletol rettegnek, Magyarország elpusztulásától félnek. Orbán Viktorban látják az egyetlen olyan embert, aki megmenthet minket. És amúgy mindketten művelt, iskolázott emberek, diplomával, urbanus élettel.


Elönt a tehetetlenség miatti frusztráció és harag, amikor látom milyen elvakult, kritikai gondolkodásra képtelen emberré tette őket a fidesz propaganda gépezet. És ráadásul a legnagyobb agymosó tévét mégcsak nem is nézik, mondjuk azt a fiatalok megtévesztésére dedikálta a fidesz, ....a Pesti Tévét.


A Fidesz elárulta az elveimet (konzervatív), kiosztotta egy szűk elitnek az ország vagyonát, önös érdekből szájára vette Krisztus nevét, összeesküvést szőtt keleti hatalmakkal (Kína és Oroszország) a nyugati szövetségeseink háta mögött, gyűlöletet szított az embereket között, gyűlöletre tanítja a gyerekeket, családokat szakított szét az árokásásával.

2021. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
85%
Értelmes emberek nem kampányolnak a fidesz mellett. Maximum a birkák, szóval fel sem jön a téma.
2021. szept. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
15%

"Értelmes emberek nem kampányolnak a fidesz mellett. Maximum a birkák, szóval fel sem jön a téma."


Ez mindkét oldalra igaz. Értelmes emberek egyik mellett sem kampányolnak és el sem mennek szavazni, mert nincs kire. Az összefogás is egy összefosás, hazudnak reggel, délben és este.

2021. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!