Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok, ha valamelyik...

Hogy reagáltok, ha valamelyik szeretett családtag nekiáll a családi asztalnál teljes meggyőződéssel visszhangozni valamelyik aktuális primitív fideszes propagandaszöveget?

Figyelt kérdés
És ha netán vitába bocsátkoztatok, mi lett a vége?

2021. szept. 16. 09:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

21

Ez jó ötlet, alkalmazni fogom én is.

2021. szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
92%
Miért, hogyan kellene? Mi minden további nélkül beszélgetünk a politikai nézeteinkről, pedig elég sokfélék... nincs belőle vita, mindenkinek joga van a saját véleményéhez.
2021. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
16%
Megmondanám, hogy még egy ilyen és max. kávéra, ha meghívom magamhoz.
2021. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
13%
Elveszem előle az ételét, és közlöm vele, hogy öltözzön fel, s ott az ajtó, legyen szíves, kívülről tegye be, és többé ide ne jöjjön.
2021. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
81%

Engem alapvetően mindig is érdekelt a politika és szívesen beszélgettem róla kulturált keretek között, akár családi ebéd során is, ha a másik fél is partner volt benne.

Az utóbbi időkben szerintem abszolút a béka feneke alá süllyedt az itthoni politikai helyzet és nem kívánok eszmecserét futtatni ez ügyben. Itt a kommentekben is kitűnően látszik a rengeteg "mér a Gyúrcsány jobb volt" hozzállás.

Nincs miről beszélni, amíg ilyen szinten van a kormány kommunikációja is.

Szóval én nem örülnék, ha a családi ebéden ez menne és megkérném, hogy beszélgessünk inkább másról.

Teljesen nonszensz, hogy aki nem Fideszes, az már ellenség, hazaáruló, magyar ellenes, antivaxer, Gyurcsány fanatikus a kormány pártiak szerint. Tényleg nincs így értelme beszélgetni erről.

2021. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
95%
Nem erdekel, hogy fideszes..jobbikos vagy gyurcsanyista! Asztalnal, kajalas kozben NEM politizalunk, mivel nagyon el tudja venni az ember etvagyat, de a kedvet is!
2021. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
90%
27, kivéve intelligens embereknél. Érdekes módon nálunk nincs vita a politikából.
2021. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
9%
Válaszolok mneki valamelyik dobrev gyarcsanyi kamigeri szöveggel
2021. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére közeli családban senki nem politizál, amúgy meg nem foglalkoznék vele, de arra is volt példa, hogy hasonló szituban simán kijelentettem, hogy engem nem érdekel a politika.
2021. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
73%
nálunk nincs ilyen agybeteg a családban. konkrétan mindenki ellenzéki, balos vagy liberális. gyakran politizálunk amúgy, nem mindenben értünk egyet, de ugyanazon az oldalon állunk mind
2021. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!