Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a családom...

Mit tegyek, ha a családom beszólogat a közelgő plasztikai műtétem miatt?

Figyelt kérdés

Plasztikai műtét mellett döntöttem, már az időpont is adott. A családom vegyesen fogadta, volt aki, nem szólt semmit, de sajnos voltak, akik bántottak, és olyanokat mondtak, hogy már túl jó dolgom van, ezért találok ki ilyeneket, meg hogy inkább gyereket szülnék már, de ilyenekkel foglalkozzak stb.

Vicces, hogy gyerekkoromban ezek a családtagok beszólogattak a kinézetem miatt nem is egyszer, most meg a helyreállító műtét miatt szólogatnak be.


Nem a véleményüket kértem, csak közöltem, hogy megműtenek, tehát eleve nem értem, miért érzi mindenki úgy, hogy akkor nekik most jól meg kell mondani a magukét.


Már szóltam nekik, hogy az egyébként nem kérdezett véleményüktől függetlenül lesz műtét, azt is mondtam nekik, hogy egyébként gyerekkoromban beszólogattak emiatt, akkor most hogy lehet, hogy hirtelen szerintük semmi szükségem ilyen műtétre. De csak hajtogatják, hogy elment az én eszem, ez csak pótcselekvés, meg hogy ezután majd minden mást "szétműtetek" magamon.


Hogyan állítsam le őket? Nem akarok átmenni bunkóba, de talán kénytelen leszek?



2021. szept. 16. 16:49
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem, 10-es, engem konkrétan a kéretlen beszólások zavarnak. Nem kérdeztem meg erről szó szerint SENKI véleményét, mivel olyan erős az elhatározásom, hogy bárki bármit mondhat, én ezt eldöntöttem már 8 éve, csak most lett rá pénzem.

8 éve várom, hogy megműtessem magam, akkor mégis szerinted kinek van igaza, aki szerint inkább gyereket kéne csináljak frusztrációmban?

2021. szept. 16. 17:47
 12/31 flora08 ***** válasza:
99%
Sajnos az emberek többsége ilyen. Kíméletlenül a képedbe mondják, amit gondolnak, nem érdekli, őket hogy 1. nem kértél véleményt, 2. sértő, amit mondanak. A legtöbbször nem is tudnak megfelelően érvelni: "inkább gyereket szülnék már"...mi köze a kettőnek egymáshoz? Ráadásul teljesen mindegy mit csinálsz, akkor is kötekedni fognak, mert ilyenek. Tudom, könnyű mondani, de próbáld a beszólásokat elengedni, nem tehetsz arról, hogy bunkók (már bocsánat). Én tudom, mik azok a témák amiket inkább nem hozok szóba a család előtt, mert százszor meghallgattam már, mit kéne máshogy csinálnom. Vitatkozni meg nem szeretnék senkivel, nincs értelme.
2021. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek semmi köze hozzá. De a legtöbb ember szereti kommentálni azt, ami körülötte történik.

Meglesz a mütét, megszokják az új látványt, aztán már nem fog érdekelni senkit.


Amúgy mit mütetsz meg pontosan?

2021. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kezdik legközelebb csak ennyit kérdezz meg:

Közöd?

És ha folytatja akkor újból?

Közöd?

Erre nem tud mit mondani.

2021. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Milyen plasztikai műtét? Mellnagyobbító műtét? Ki fizeti? Ha ők, és te csak úgy elmész akkor nyilván jó ha kiakadnak, még ha nekem tetszene is az eredmény..
2021. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

15

Te nem olvasol? Azt írta a kérdező, hogy 8 éve spórol rá, most jött össze. Továbbá azt is leírta, hogy az arcán lesz a műtét. Tudod nem csak mellnagyobbítás létezik.

Ha meg tényleg a család adná a pénzt, ami nem így van, az még akkor sem lenne ok a ba. sztatásra.

2021. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
2%
16 hol van ez leírva okoska
2021. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
17-es! A kérdező 17:47, 11-es kommentje.
2021. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
18 az nem a kérdésben szerepel ha jól látom. Akkor mit magyarázol?
2021. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Most is olvasod a kommenteket, ennyi erővel korábban is megtehetted volna. Van, hogy a kérdező kifelejt részleteket a kérdésből, én ezért szoktam nézni, hogy reagált-e valamire, ha olyan a téma. Nem kötelező nyilván, de had ne legyen már okoskodás rámutatni, hogy ott van az információ, csak meg kéne nézni. Nincs is 50 komment, hogy örökké tartson keresgélni.
2021. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!