Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a családom...

Mit tegyek, ha a családom beszólogat a közelgő plasztikai műtétem miatt?

Figyelt kérdés

Plasztikai műtét mellett döntöttem, már az időpont is adott. A családom vegyesen fogadta, volt aki, nem szólt semmit, de sajnos voltak, akik bántottak, és olyanokat mondtak, hogy már túl jó dolgom van, ezért találok ki ilyeneket, meg hogy inkább gyereket szülnék már, de ilyenekkel foglalkozzak stb.

Vicces, hogy gyerekkoromban ezek a családtagok beszólogattak a kinézetem miatt nem is egyszer, most meg a helyreállító műtét miatt szólogatnak be.


Nem a véleményüket kértem, csak közöltem, hogy megműtenek, tehát eleve nem értem, miért érzi mindenki úgy, hogy akkor nekik most jól meg kell mondani a magukét.


Már szóltam nekik, hogy az egyébként nem kérdezett véleményüktől függetlenül lesz műtét, azt is mondtam nekik, hogy egyébként gyerekkoromban beszólogattak emiatt, akkor most hogy lehet, hogy hirtelen szerintük semmi szükségem ilyen műtétre. De csak hajtogatják, hogy elment az én eszem, ez csak pótcselekvés, meg hogy ezután majd minden mást "szétműtetek" magamon.


Hogyan állítsam le őket? Nem akarok átmenni bunkóba, de talán kénytelen leszek?



2021. szept. 16. 16:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
97%
Majd megunják hidd el.
2021. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? A családod beszólt korábban a kinézetedre?
2021. szept. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

22, istenem, hogy az emberek miért nem olvasnak mielőtt kommentelnek valamit??

“gyerekkoromban ezek a családtagok beszólogattak a kinézetem miatt”.

Szívesen.

2021. szept. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
22-es, mit számít a korom?
2021. szept. 17. 01:02
 25/31 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a legjobb taktika az, amikor nem osztasz meg olyan információkat, amikről tudod, hogy úgy is mások ellenérzését és kötekedő magatartását váltják ki. Én például megyek tetováltatni. Azoknak elmondtam, akiktől tudom, hogy nem basztatnak, azoknak meg, akikről tudom, hogy fűbe fába belekötnek, nem. Majd meglátják, ha meglátják, de nyilván abba is bele fognak kötni. Én annyival el szoktam intézni ezeket a beszólogatásokat, hogy csak mosolygok. A "nem kértem véleményt" is igen jó taktika, meg az "attól, mert neked nem tetszik, nekem még igen" is.
2021. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
61%
Amíg a saját pénzedből csinálod, addig szard le ezeknek a neandervölgyieknek a véleményét. Bocs a neandervölgyiektől!
2021. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Hiba volt elmondani nekik. Én mélyen kussoltam róla, aztán már csak az eredményt látták és azt, mikor arról beszéltem, mennyire jó érzés életemben először szabadnak érezni magam végre.


Egyébként a helyedben biztos visszaszólnék valami olyasmit, hogy "még egy szó és befizetem magam xy műtétre is".

2021. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Majd elfelejtik. Minden csoda csak 3 napig tart. Ha meglátják a végeredményt, akkor már mást gondolnak róla.
2021. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Minek mondtad el nekik. Kozuk?
2021. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
29, ezt már kifejtettem. 5-ös válasz.
2021. szept. 22. 17:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!