Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vita az autón.Ti mit kezdenétek?

Vita az autón.Ti mit kezdenétek?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy próbálom rávenni a férjemet,hogy vegyünk még egy autót.

Amikor összeházasodtunk, akkor volt nekem is egy kocsim, de eladtuk, mert nem volt annyira kihasználva.Egy kocsi elég volt, mindig hordtuk egymást munkába és úgy időzítettünk.


Most viszont,hogy itt a baba, kellene még egy.Én nem fogok gyereket tuszkolni tömegközlekedési eszközön.Azt mondtam,hogy vegyünk még egy autót.Nem okozna gondot anyagilag.

De, nem akar, semmiképpen.Amikor mondtam,hogy az anyaságom előtt én kerestem többet,mint ő akkor meg bedurcáskodott.


Most úgy áll a dolog,hogy én használom a kocsit.Ő meg azt mondta, megy busszal.Viszont látványosan és hangosan panaszkodik,hogy azzal kell járnia.Nem értem, férfi ember miért gondolkodik így?



Nyilván, nem egy 20 milliós Mercédeszt szeretnék venni.


2021. szept. 18. 13:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%

Mi a baj a busszal? Azon is emberek utaznak, te is az vagy meg a gyereked is.

A lanyomat is busszal fogom vinni bölcsibe decembertől. Nekem nem derogál a plebs réteggel utazni, mint egyes hercegnőknek...

2021. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

1- Ugyhogy ne derogáljon a kedves férjének se busszal utazni!

Kérdező, én magasról tennék a panaszaira, jó hangosan megjegyezném minden alkalommal, hogy jaaj de sz.r is neked .. nekem is az lenne a gyerekkel együtt, ha buszoznunk kellene. És nem, nem mennék bele még egy kocsi vásárlásába... Ő se ment bele, amikor te akartad

2021. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
A férjed jár busszal Te meg kocsival. Ha hisztizik akkor vegyetek egy nem túl drágát. Esetleg egy hétig te buszozol a gyerekkel aztán meg a férjed egy hetet?
2021. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1#

Elképzelni sem tudod,hogy egy anyának,feleségnek más dolga is legyen, mint bölcsibe\oviba logisztikázza a gyerekét?


A tömegközlekedés rugalmatlan és kényelmetlen, ráadásul nem belvárosban lakom, erre nem is sűrű.Nem fogok megállókban várakozni.

2021. szept. 18. 13:18
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha panaszkodik a buszozás miatt, mondd neki, hogy akkor vegyetek még egy autót.
2021. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván azért adom bölcsibe a gyerekemet, mert nekem is dolgoznom kell. És nem budapest, hanem vidék.
2021. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Használd az autót, ahogy kell, ő meg ha besokall, majd rájön, hogy csak jó lenne még egy autó. Azt viszont elég nagy tapintatlanság előrángatni, hogy ki, mikor, mennyit keres. Neked hogy esne fordított helyzetben???
2021. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen igazad van kérdező, vagy vegyen még 1 autót, vagy rohadjon az undorító tömegnyomorbuszon.
2021. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, van pénzed, kell egy kocsi, elmész és veszel egyet
2021. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Ő utál buszozni, de azt elvárná, hogy te a gyerekkel, babakocsival buszozz. Aha. Durcázzon csak. De én vennék autót, ha telik rá.
2021. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!