Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előlről kezdenétek mindent ha...

Előlről kezdenétek mindent ha lehetne?

Figyelt kérdés

ha létezne egy varázslat amivel visszamehetnétek akár a kisgyerekkorotokig,hogy onnan újból kezdhessetek mindent,és a tapasztalataitok megmaradna tehát kijavíthatnátok sok hibát?bevállalnátok,?ha igen hány éves korotokra mennétek vissza és miért?miket tennétek másképp?

(én boldog vagyok a férjemmel és 3 éves fiammal,fogalmam sincs visszamennék-e mert elvesziteném őket,de a gyerekkorom boldog volt,élne a mamám és az apukám,és meg is tudnám akadályozni a halálukat,anyámmal is jó kapcsolatom volt még,ma már nem nagyon beszélünk,visszakapnám a régi barátaimat,jelenleg mind eltünt az életemből már,nem jó szakmát választottam mindenképp tovább tanulnék,amivel jobban elhelyezkednék,a rossz kapcsolatokba amiken át estem bele se mennék,okosabban spórolnék,szóval rengeteg mindent nyernék vele).ti mit gondoltok ?irjatok..(ez csak elméleti kérdés,kérem aki ideges ne irjon)


2017. máj. 14. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A lányom miatt nem. Nyilván lenne gyerekem, de nem hinném, hogy Ő. Beragyogja mindenki napját az álmos hétfőn reggeleken, imádok az anyukája lenni. Amikor decemberben rengeteget dolgoztam, estefelé írt, hogy hiányzom, a vacsi sem olyan, mint velem. Ezek a dolgok biztosan hiányoznának. Férjemmel is boldogok vagyunk, lehet, ő sem lenne velem. Vannak dolgok, amiket bánok, de nem kezdenék semmit új lappal. :)

Szakmámat nem szeretem, de jól keresek vele, úgyhogy jó ez így, ahogy van. :)

2017. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem találkoznék akkor a párommal, aki mellesleg nem mutatja meg a " számomra életérzés-sportot" és ezáltal nem ismernék meg egy csomó nagyszerű embert, nem oda járnék iskolába, ahová most, amit végülis szeretek. Szeretem a mostani, bár nehézkes életemet.
2017. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Én visszamennék egészen 16 éves koromig. Több oka van, de onnantól elég sok mindent újra csinálnék, és másképp.
2017. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én igen, azzal a tudással, ami most a birtokunkban van, de nem magam miatt, hanem anyukám miatt. Én teljesen meg vagyok elégedve a jelenlegi életemmel és nagyon boldog vagyok benne, semmin nem változtatnék.


Anyukámnak nagyon rossz volt a gyerekkora, a munkahelyén is sok volt a stressz, daganatos lett 12 évvel ezelőtt és most februárban 56 évesen meghalt. A betegségének egyik alapja az a gyerekkora - az anyja, a másik az, hogy nem állt ki saját magáért, a harmadik a munkahelyi konfliktusokat nem tudta kezelni.


Ha most vissza lehetne menni azt kívánnám, hogy a mai ismereteinek a birtokában változtassa meg saját magát, álljon ki magáért, tiltsa ki életéből az anyját, aki egy szadista energiavámpír, és tanulja meg a konfliktuskezelést. Ezek tudatában a betegsége se alakulna ki és még ma is élhetne.

2017. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A jó élményeket szívesen újraélném, de meg nem változtatnám az életem.
2017. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 15 éves koromra mennék vissza hogy elkerüljem azt a hülyeséget amit csak azért csináltam hogy felvágjak egy lány előtt aminek az eredménye egy hatalmas szó szerint pofára esés volt. Felelőtlenül mentem le egy meredek dombról biciklivel ami miatt hatalmasat estem a jobb lábam térdtől lefelé szinte szilánkosra tört, csoda volt hogy megtudták az orvosok menteni, e rengeteg vas meg csavar tartja össze az egészet szinte, és egy huzamosabb séta vagy kerékpározás után még mindig érzem a hatását pedig már több mint 10 év eltelt azóta. Mondanom sem kell hogy az a lány szinte megutált amiért ekkora felelőtlenséget csináltam, és bizony nagyon sok állásra alkalmatlan vagyok mert nem tudok huzamosabb ideig állni. Igaz így sem panaszkodhatok, de ha akkor nem csináltam volna meg ezt a nagy hülyeséget akkor a lábam teljesen jól működne a mai napig és jobb erővel tudnék menni kirándulni, túrázni a barátaimmal, mert ezekre nem igen vagyok alkalmas.
2017. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyetlen pontra, ahol összeköltöztünk a mostohaanyámmal.


Soha nem szabadott volna megtörténnie, akkor nem lennék bulimiás, meg kajazavaros - bár vszeg a páromat sem ismerném, aki viszont az életet jelenti számomra - és viszont :)

2017. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Visszamennék és


- nem engedném, hogy kivegyék a mandulámat (bár nem tudom, hogy akadályozhatnám meg 8 évesen)

- jobban tanulnék

- nem szoknék rá a cigire

- nyelveket tanulnék

- nem ismerkednék meg az első férjemmel

- 18 évesen elhagynám anyámat (egy lélekgyilkos alkoholista volt)

- kitelepülnék Svájcba

2017. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Írjátok, hogy azért nem mennétek vissza, mert akkor nem találkoznátok azokkal a szeretteitekkel, akik később léptek az életetekbe. Én úgy képzelem el, hogy a legfontosabbakkal mindenképpen összehozna az élet, csak mondjuk nem akkor és nem úgy...

Úgyhogy visszamennék. Vagy akkor kezdeném, amikor iskolába mentem (különc voltam kicsit, sokszor kinéztek, bántottak, de a mai eszemmel jobban viselném), vagy az érettségim után, mert akkor nem dolgozni mentem volna, hanem tovább tanulok.

2017. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elsőre rá akartam vágni, hogy egészen általános iskoláig mennék vissza, más gimit választanék. Vagy akár még korábbra. A szüleim házasságát nem tudnám megmenteni, de a mostani tapasztalatommal a személyiségemen is változtatnék - nem lennék ennyire visszahúzódó, nagyon tönkretett anno a szülők válása.


Viszont nálam is igaz az, hogy akkor sok olyan kimaradt volna az életemből, ami viszont jó dolog. Nem tudom, mi lenne a másik lehetőség, jobb vagy rosszabb, de ugyanez biztosan nem.

Pl. rossz egyetemet választottam, de az ottani barátok vittek bele az egyik hobbimba, ami által a páromat megismertem. Más szakmával az egész folyamat eltűnne.


Ha már elmélet: inkább olyan sliders-módra próbálnám ki. :P Szívesen megnézném a más alternatívákat, amiket a más döntések hoznának magukkal.

2017. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!